Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola G54 5g power edition...

Motorola G54 5g power edition vagy xiaomi redmi 12s?

Figyelt kérdés

Majdnem egy árban vannak, szerintetek melyik lenne jobb? Ti melyiket választanátok?

Csak kb netezésre kellene meg telefonálásra. Nem nagyon játszom telefonon. Esetleg filmet nézek.



febr. 3. 00:21
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi redmi 12S
Motorola g54 power edition
5 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak is motorola . bár akkor már g84 motorolåt választanám.
febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha csak ezek jöhetnek szóba, akkor egyértelműen a Motorola, mindenben sokkal jobb!


[link]


Egyedül a grafikus chipben nem voltam biztos, ezért néztem róla egy összehasonlítást, és az is egyértelműen veri a Mali-t!


[link]


Viszont én a helyedben soha nem vennék MediaTek-processzoros telefont, az egyik legrosszabb technológia, főleg a Helio-széria!

febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja, és igen, inkább a G84 ! A Snapdragon-processzor a másik véglet, a legjobb technológia, de amúgy többminden másban is jobb telefon!


[link]

febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem az van motorola g84.
febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azért választanám a g54-et, mert egyszer volt oled kijelzős telóm és nem volt jó a szememnek...Nem tudtam megszokni az oledet. A g54 meg ips kijelzős.
febr. 3. 16:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Írjátok hogy szarabb a processzora...Annyira nem izgat mert nem játékra kell meg ritkán fotózok vele. Alapfelhasználásra kéne. Netezés meg telefonálás. Ennyi. Azzal meg tisztában vagyok kb 2 évig lehet vele tervezni meg kb 1 vagy 2 androidot kap. Meg nem akarok 100 ezernél többet kiadni. Oledes kijelzőst meg nem merek venni mert volt már és fájt tőle a szemem. Akárhogy állítottam a kijelzőt nem volt jó!
febr. 3. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor hol itt a kérdés? Xiaomi 12s is Oled-kijelzős, mert az Amoled is egy Oled-fajta tehát akkor már csak azért is a Moto G54 !


Mellesleg nekem mondjuk semmi bajom az Oleddel sem, de sokan nem tudják megszokni. Ennek oka, hogy amíg a TFT és IPS -kijelzők is folyamatosan világítanak, addig az Oled nagyon gyorsan villog. Olyan gyorsan, hogy az emberi szem nem képes érzékelni, mégis hosszabb távon megterhelő lehet a szemnek és/vagy fejnek, aki érzékenyebb rá!

febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen nekem baromira terhelte a szemem az oled! Nem tudtam hetek után se megszokni! Ezért szerintem jó lesz a moto 54! Köszi mindenkinek!
febr. 3. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:
pontosabban nem oled kijelzös hanem poled kijelzös.
febr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9, az is Oled-fajta! :) Minden kijelzőtípus, amiben kiolvasható az oled szó, az annak egy variánsa!
febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!