Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont, amin van elég tárhely, aránylag olcsó és megbízható. Persze utána néztem az áraknak , de nem tudom, hogy mennyit ér egy telefon márka.

febr. 22. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
iPhone 15 Pro Max 1TB
febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Viszonylag olcsó ,te nagyon okos ,az első válaszoló
febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
iPhone vegyél. Az később is sokat ér.
febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Samsung A34 például egy egész jól sikerült középkategóriás készülék.
febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Pixel 7a aránylag olcsó és megbízható.
febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Semmit sem írtál a felhasználás módjáról, vagy arról, hogy legalább megközelítőleg mi az az ársáv ami érdekelne, meg azt sem tudjuk, hogy mi az az "elég tárhely". Szerintem a 128 giga az emberek 99%-ának nemhogy elég, hanem talán még sok is, más meg legalább 512-es telefont szeretne. Neked mi kell?

A már említett Samsung A34 vagy Pixel 7a sem drága és jó ár/érték arányuk van, a Samsung A54 is ilyen, vagy még fél tucat kínai telefon biztosan, de nem tudom, hogy ezek neked elég olcsóak-e.

febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Az iPhone is nagyon jó, csak épp nem az olcsóbb kategória, főleg ha nagy tárhelyet is akarsz. Szerencsére Androidosból is vannak nagyon szuper telefonok, minőség szempontjából csakis ismert márkát érdemes venni, például: Samsung, Xiaomi, Honor, Motorola, Asus, esetleg Sony - bár a Sony már kissé vonakodva. Megbízhatóság miatt pedig azt javaslom, hogy elsősorban Snapdragon processzoros telefont nézz, Androidosban az a legjobb technológia: villámgyors, mégis energiatakarékos, kevésbé melegszik, és évek múltán is stabilan viszi a szoftvert!

Árban (ha nem értesz hozzá) kb. 60-70 ezer Ft alatt csak alsókategóriás, belépő szintű telefonok vannak, amik abszolút nem tökéletesek, 70-250 ezer között a jó széles középkategória, 250-500 ezer között felsőkategória, és 500 ezer Ft fölött már csúcskategóriáról beszélhetünk, ha ár-érték arányban reális telefonról van szó.

Konkrétan mégis mennyi rá a kereted?

febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Itt olvastam, hogy a Motorola G32 és G54 nagyon jó érték-minőség arányú telefon.
febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Xiaomi redmi 12c
febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!