Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ţi lecserélnétek ezt a telefont?

Ţi lecserélnétek ezt a telefont?

Figyelt kérdés

Samsung Note 10 Plus 5G. Snapdragon proci, 12Gb ram+256gb rom. 2019-es, ugyebár 5 éves.

Annyi baja van, hogy ha készítek videót/képet, nem működik az optikai stabilizátor.

Egyébként semmi baja, villámgyors meg minden, de kicsit zavaró, hogy le van kerekítve a képernyő, meg kamerában is lehetne jobb. Ugyebár a Note széria már megszünt, de az S széria ugyanazt tudja, toll is van mellé. S24-es szériát néztem. De még nem biztos hogy cserélem, kíváncsi vagyok, ti mit javasoltok.


febr. 25. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig jó az akksi és elviselhető a gyorsasága addig én nem cserélném le.
febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te érzed hogy szükséged van e a cserére
febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak rajtad múlik, de ha összességében még nincs gond vele, akkor szerintem felesleges a csere.


Off:

Durva, hogy majdnem 5 év alatt "semmit" nem fejlődött töltés terén a Samsung. Már akkor is tudta a 45W töltést.

febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem ez a 100x-es nagyítás nagyon bejön, meg ez csak 16mpx kamera, míg az újaknál nagyobb a szenzor. Na meg ott az OIS is működik. Az kimaradt, hogy a toll akkuja is rossz, csak az érintős, rajzolós dolgok működnek.

Meg a lekerekítés, hogyha a tenyerem hozzáér a széléhez akkor van hogy elnyomódik.

Mint írtam, sebességben még mindig körözi a 100.000Ft alatti telókat, konkrétan ha játszok, minden elfut rajta és nem is melegszik.

Az akku kihúz egy napot, de van amikor már nem. Újkorában 3 napot simán tudott.

Nem tudom mit tegyek. Lehet még egy évig használom, aztán meglátjuk mit hoz az S25. Tetszenek a Foldok is, de valszeg nem tudnám kihasználni a funkcióit.

febr. 25. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél iPhone 15 Pro max-ot
febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!