Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélném régi 14es iPhone-o...

Lecserélném régi 14es iPhone-om, de a két választott közül nem tudok dönteni. 15 promax vagy S24 ultra a kiszemelt?

Figyelt kérdés

Pros/cons, milyen előnye van egyiknek a másikkal szemben?


Rendszereket ismerem, munkára egy xiaomi 13 használok, sajátom iPhone 14. Mindkét rendszer véleményem szerint teljesen jó, nagyobb különbségek nélkül, egyedül a kinézet más.


márc. 2. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked mindegyik bejön, akkor vedd meg az olcsóbbat.
márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos nekem 15 pro max van így arról tudok véleményt írni. Samsung s22 ultráról váltottam és nem bántam meg. Szuper kamera, gyors hardver. Gondolkoztam az s24 ultrán is, de végül a méret döntött. A 24 ultra irdatlanul nagy. A 15 pro max sem kicsi, de nekem jobban tetszett. Bármelyiket választod, csalódni nem fogsz.
márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Samsungon olyan rendszer lenne mint a Xiaomin, akkor már 10 éve iphone felhasználó lennék. Persze mindkettő Android, de mindkettőbe mélyen belenyúltak és ez a Xiaominak nem jött a javára. Egyébként én is a 2 készülék között gondolkodom. Az iphone 15 PM mellett szól hogy a laptopom, a tabletem és a fülhallgatóm is Apple és összességében egy jó telefon. Vagyis teljes lenne az Apple ökoszisztéma ha azt venném. Ha viszont csak konkrétan a telelefonokat nézem, szerintem az Ultra jobb. Összességében sokoldalúbb a kamerarendszere és ez nagyon szimpatikus. A One UI-t is nagyon szeretem mert csak egyre jobb lesz. A legfontosabb számomra az ultrahangos ujjlenyomat olvasó. Egyszerűen zseniális hogy mennyire gyors és egyszerű használni. A Face ID-t viszont nem szeretem mert ha nem látja az arcomat (mondjuk asztalon van) akkor nem lehet csak kóddal feloldani. Szóval szerintem én maradok a Samsungnál ha telefonról van szó.
márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem maga a kamera nem lényeg, van egy milcem tömérdek obival, ami kenterbeveri a legjobb telefonokat kisujjból
márc. 2. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kamera nem lényeg, hanem pl a hardver erőssége a fontosabb akkor egyértelműen a 15 PM jobb választás.
márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!