Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes mèg ezt venni?

Érdemes mèg ezt venni?

Figyelt kérdés
Szerintetek èrdemes most, 2024-ben Iphone 13 pro maxot venni? Most gondolkozom a vásárlásán, szerintetek megèri?

márc. 12. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2028-ig kap még frissítést, 2,5 éves csúcs teló. Így szerintem vásárolható még mindig, abszolút. Nyilván az ára és a képességei alapján pedig el tudod dönteni, hogy neked megfelel-e.
márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, egész jó teló és még fog egy darabig frissülni.
márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Teljesen jó telefon a mai napig.

Egyébként 12-től felfelé minden jó. Talán még a 11 Pro Max is de az már nem mai darab.

márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Android felhasználó ként mondom őszintén 4 iphonet probáltam de végül androidnál maradtam (4s,12pm,13mini,13pm)


Az iphone 13 pro max a valaha készült legjobb iphone. Az akku üzemidő mai napig abszolút a csúcson, nagyon erős, még szerintem az új 15 pro maxal is vetélkedhet, teljesítményben még mindig az egyik legerőssebb, percek alatt vágja meg a 4ks videókat. Az súlyos acél keret nekem nagyon bejőn, hangszoró a legjobb amit valaha használtam, nagyon hangos gyönyörűen szól. De talán a leg alábecsültebb tulajdonsága a 13 pro maxnak az a kamerája. Az utolsó pro iphone tényleg tökéletes kamerával. Dxo mark szerint Az s24 ultrával egy szinten van a fő kamera, ezzel egyet értek. Annyira gyönyörűen tudja a színeket sötétben is reprodukálni, még ha szabad szemmel nem is láthatóak, zoom szerintem pont értelmes távolságra van belöve ahol portréra is alkalmas de távolra is alkalmas. széleslátó kamera pedig tud makrózni és az is szintén jó minőségű. Ha lehetne egy telefonos kamera amit választanék az mindenképpen a 12mp iphone 13pm kamera lenne nem pedig egy ocska 200mp marketing xiaomi vagy samsung szenzor. A 13pm a lencsére és a pixel méretre fokuszált nem pedig a felesleges megapixelekre.


Csak azért váltottam mert nekem nem jött be az apple rendszere, és hiányoztak egyes funkciók, de csak ajánlani tudom ezt a modeltt.

márc. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Misike21 ***** válasza:
Igen
márc. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!