Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Apple telefont...

Samsung vagy Apple telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tönkrement a telefonom mert át ment rajta egy autó, eddig Xiaomim volt.


Nem volt rossz de azért volt benne sok bug.


Nekem fontos lenne hogy legalább 5 évig tudjam használni, szoftver támogatás is legyen sokáig.


Igazából a legfontosabb a kamera hogy szép képeket tudjak lőni.


Igazából én nem vagyok elvakult hogy csak ez csak az, de a kettő közül döntenek.


Melyik a jobb ami nem akadozik jó a kamerája és sokáig kap támogatást?


Te melyiket vennéd és miért?


Köszönöm az értelmes hozzászólásokat



márc. 24. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól rémlik a Samsung már minden telefonhoz 5 éves frissítést kínál. Az Iphone hardveresen általában jobb, viszont az Apple ököszisztéma szar. Mindent összevetve jobb a Samsung.
márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11.

- Rosszul rémlik, az S24-es szériához 7 évet, az S23-hoz 4+1 évet adnak.

- Mitől lenne szar? Drágának drága, de nagyon logikus és könnyű rá fejleszteni. Ők egy hatalmas és bővíthető de egységes rendszerben gondolkoznak. Megvannak az előnyei és a hátrányai de a szartól messze van.

- Nem tudom miből vontad le ezt a következtetést...

márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nem tudom hogy kisseb méretű pixel telefonok vannak-e de amúgy megfelelnek a kritériumaidnak (szerintem). érdemes lenne elgondolkodni rajta az is "luxus márka"
ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sam
ápr. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!