Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik processzor a jobb...

Melyik processzor a jobb multimédia szempontjából? Qualcomm Snapdragon,1000 MHz vagy Samsung-Intrinsity Hummingbird 1000 MHz. (htc desire v. samsung galaxy s)

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:47
 1/4 Fkris ***** válasza:

Multimédia alatt mitértessz?

Zene, avgyg DivX?:D

Mert akkor szerintem tökmind1, de én akkor már Desire.

És ha jóltom a Snapdragon fasza kis processzor:D

Másikról netudok vélemnyt, de a Qualcomm csinálja az egyik legjobb minőségű telefon-processzort.

2010. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fkris ***** válasza:
*vagy:D
2010. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először játék szempontjából gondoltam , meg filmek nézése , meg maga a gyorsaság. De köszi a választ megerősítettél a választásban.
2010. dec. 6. 20:47
 4/4 Kromosome ***** válasza:

Multimédia szempontjából minden téren jobb a Hummingbird, mint a Qualcomm. Igazából nem is maga a processzor, hanem a Galaxy S-ben található grafikus gyorsító chipnek köszönhető, hogy jobban viszi a játékokat és a HD minőségű filmeket is, bár a Cortex-A8 kétségtelenül egy újabb technológia. Az Androidos készülékek közül jelenleg a Galaxy S viszi legjobban a 3D-s játékokat, mivel az SGS tudja a legtöbb háromszöget és pixelt másodpercenként megjeleníteni. A zenelejátszás terén (enkód., dekód.) nagyjából ugyanott van a két eszköz.

Számítási gyorsaságról nem tudok mit mondani, a Quadrant szerint a Qualcommos CPU-k gyorsabbak ilyen téren, bár egy benchmarkoló szoftver "szava" nem mérvadó minden esetben.

2010. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!