Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » +3621-es körzetszámmal hívogat...

+3621-es körzetszámmal hívogatja valaki az apukámat, de sosem szól bele. Mit lehet tenni? Hol lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Minden nap legalább ötször csörög, már fel se vesszük, csak kinyomjuk, de idegesítő.
2011. febr. 3. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
fel lehetjelenteni
2011. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szilvo79 válasza:
rendőrségen
2011. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen, te sem vagytok képben. Rendőrség az ilyet leszarja. Nem bűn hívogatni valakit. Az lenne bűn ha halálosan megfenyegetné.
2011. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

BTK 176/A.§

(1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2011. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet ez nem zaklatás akar lenni,csak valami műszaki probléma.

A 21-es k.szám IP telefonokhoz tartozik(internetet használ)

2011. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, ennek én is utána néztem.. egyébként a rendőrség semmit nem ér, történtek már a családunkban olyan dolgok, amiért apum a rendőrségre ment és egyáltalán nem foglalkoztak vele, pedig milliószor komolyabb volt, mint ez. lényegében a telefonáló sosem szólal meg, én is gondolkodtam a műszaki hiba dolgon, remélem hamarosan megszűnik.
2011. febr. 4. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!