Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar egy eve van parkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar egy eve van parkapcsolatom ami mostanaig nagyon jol mukodott. En 17 vagyok a baratom 18. egy par napja rajottem hogy mas csajjal sms ezik es beszelnek eleg gyakran vagyis a baratom hivogatja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
amikor rajottem szakitottam vele mert hazudott amikor rakerdeztem h mi van koztuk azt mondta h o nem is beszelt vele. Es egy par oraval kesobb felhivott es kibekultunk mert alitolag nemvolt semi es hogy nem is talakoztak de azota semi sem a regi . Fojton csak veszekszunk.meg rendbe hozhatom ezt?
2010. dec. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
...háááááááááááát egy kapcsolat alapja a bizalom...azt meg már csak te tudhatod, ezek után meg tudsz -e benne bízni, na és hogy mennyire lett ezzel az egész dologgal megmérgezve a kettőtök viszonya. Próbálj túllépni rajta, ha nem megy, akkr vess véget a kapcsnak.
2010. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod az a gond hogy nagyon szeretem es ki is mutattam mindig is az erzeseimet... es tudja h ha megbant is megbocsajtok neki es kihasznalja ezt...vagyis en igy erzem mostanaban..en tul tudnek lepni ezen de nem ccsakk rajtam mulik...
2010. dec. 16. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor lépj túl ezen, ha ő kezdeményezi a kapcsolatotok helyre rakását. Itt nincs rendben valami, a srác nagyon átver, szóval el kéne vele beszélgetned.

Amúgy meg még fiatal vagy, előtted az élet, ott a főiskola, majd találsz magadnak olyan férfit aki nem ver át folyton.

2010. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amikor szakitotunk sirt es este ki is bekultunk mert eljottt hozzam es akk nagyon kedves volt.en sosem csaltam meg pedig volt ra alkalmam es ezt o is tudja.szerintetek aval hibaztam h kimutatam mit erzek?es h barmit megtennek erte?v mar nem vagyok eleg neki...
2010. dec. 16. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Hazudott, másik csajjal beszélget, hívogatja,stb... kidobnám és ennyi és akkor nyugodtan beszlégessen vele. Nem hiszem h szeret ha ilyet csinál.Bár lehet ettől most h megérezte h elveszíthet megjön az esze,de úgyis meglátod majd.
2010. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!