Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell külföldön (Anglia)...

Hogy kell külföldön (Anglia) használni a T-mobile feltöltőkárttás mobiltelefont? Nekem eddig még sose sikerült. Mikor mit kell csinálni, hogy működjön?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 19:49
 1/9 anonim válasza:

Hát az otthoni T-mobile hálozatott nem fogod használni...Igaz,hogy ott is van nálatok de az nem ugyanaz.A telefonod csak akkor tudod használni ha kártya függetleníted és veszel bele egy Angol T-mobilos kártyát.MI is így vagyunk Írországban,hogy van Vodafon de nem tudjuk használni az otthoni vodafonos telefont.


Ha meg haza akarsz telefonálni otthoni telefonról otthonira akkor mi sem egyszerűbb... ugyanúgy mint otthon csak sokkal drágább.


Remélem segítettem:)

ÜDv

2011. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

A magyar simmel nem fogod tudni használni mert nem roamingol.

Az angliai simet meg csak akkor venné be ha független a telefon.

2011. febr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Független, de csak pár napra megyek, nem biztos hogy érdemes vennem. Egyébként kb. mennyi a legolcsóbb?


Eze szerint haza sem tudnék SMS-t küldeni Roaminggal? Nem működik? Akkor nem is érdemes elvinnem. Utcáról szokás telefonálni? Pénzzel vagy kártyával lehet?

2011. febr. 9. 08:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként sincs a T-nél roaming Angliába, de hívd fel az ügyfélszolgálatot.
2011. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor tehát hiába vizsek ki bármilyen telefont, ha nem veszek angol SIM kártyát? Bocs, de nem értek hozzá. Vagy műholdas telefont vigyek :) ?
2011. febr. 9. 11:17
 6/9 A kérdező kommentje:
És Vodafont se lehet kint használni?
2011. febr. 12. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Más azt mondta nekem a T-Mobilt is lehet használni Roaminggal, bár én több tucatszor voltam külföldön és még sose sikerült. Néha tudtam sms-t küldeni, de telefonálni sose, és legutúbb még sms-t se tudtam küldeni Bécsből.
2011. febr. 14. 09:11
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ha ez sem elég, hívd a T-mobile hálózatból díjtalan 1430-as ügyfélszolgálati számot.

2011. febr. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!