Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia magyarok: Ti mennyit...

Anglia magyarok: Ti mennyit raktok félre havonta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 04:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én általában olyan 350-450 font között rakok félre jelenleg. Az elején, amíg nem a szakmámban dolgoztam, addig 100-150 fontot tettem félre, mert jóval kisebb volt a fizetésem.
2011. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi jelen pillanatban semmit nem teszünk félre,mert idén elég sok kiadásunk volt(és jövőre is lesz.)

Idén fizetni kell a fiam iskoláját,mert már nem ingyenes(19 éves kortól fizetős)Ez jövőre is így lesz.Fizetni kellett a férjem tanfolyamát ahol szakmát tanul(ez is majdnem 3000 fontba kerül)

Otthon pedig a Pesten lévő üresen álló lakásunkat elkezdtük felújítani,és erre is rengeteg pénz elmegy..Így semmi sem marad.Kifizetjük a drága albérletet,fizetünk ahová kell,és örülünk hogy a következő fizetésig van pénzünk..

2011. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ketten élünk kint,és semmit nem tudunk félre tenni.Örülünk hogy a hónap végéig elvagyunk..Nem élünk nagy lábon,nem bulizunk,nem dohányzunk,nem iszunk..Egyetlen egy luxus dolgunk van amiért sokat kell fizetnünk,az pedig a külön lakás..Nem tudunk idegenekkel egy fedél alatt élni,így inkább bérelünk egy lakást..Na erre megy el a pénzünk.
2011. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kb 900 fontot keresek egy hónapba és abból kb 500-at tudok félre tenni. Nem bulizok, nem cigizek, nem iszok stb..csak arra költök amire muszáj de igy is jól élek..

21/L

2012. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 21:25

Azért nem lehet valami jó egy szobában élni,sok idegennel a lakásban..

Én nem tudnék közösködni senkivel.Ezért is bérlek lakást inkább.Így hogy egyedül élek 2 szobás lakásban(ami nem olcsó),minden nap főzök rendesen.Nem szórakozom,nem bulizom,így félre tudok tenni havi 150-200 fontot.

2012. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy bárhol vagy, addig tudsz jól félretenni, akármit is dolgozol, amíg egyedül vagy, vagy max 2en, de még esküvő, család nélkül.

A család irdatlanul megdobja a kiadásokat, 2 normál keresetű embernél. Ezalól kivételek persze ha egyik félnek igen zsíros melója van

2012. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A parom keresett 1100 font korul, ebbol 400 volt a szoba. Amugy nekunk nem volt gond a masokkal egyutt lakas.... Laktunk mindenfele neppel, de a lengyeleket nem birtuk csak :) En sokaig nem talaltam melot, de igy is siman megeltunk. Kb 200 fontot lehetett felre tenni. Ha en is talaltam volna teljes munkaidos allast, akkor az egyikunk fizuja siman megmaradt volna...
2012. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!