Kezdőoldal » Utazás » Európa » A kiutazástól számítva hány...

A kiutazástól számítva hány nap múlva állhatok munkába? (Anglia) Többi lent

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ha kiutazok és tegyük fel, hogy találok munkát az első héten. Milyen papírokat kell ahhoz elintézni, hogy munkába is állhassak? Nagyjából ez mennyi időt vesz igénybe? Előre is nagyon köszönöm a segítséget. (Jövő és februárjában tervezem, hogy kiutazok 4-5hónapra világot látni és nyelvet tanulni)
2011. okt. 22. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 5 nap alatt kaptam munkát, 2 helyre is hívtak. Kelleni fog majd NI szám/kinti bankszámla, de ez nem feltétele a munkába állásnak, azt mikor dolgozol is intézheted. Mint Magyar állampolgár útlevéllel el tudsz kezdeni dolgozni, ez csak a munkáltatódtól függ mennyire gyorsan van szüksége rád.

De legfontosabb a nyelvtudás.

2011. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a legokosabb dolog szerintem,ha otthonrol netröl intezel munkat,es ugy jössz ki,es mar masnap munkaba is allhatsz...
2011. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor ezek szerint nem olyan vészes a papírokat sem elintézni?

2011. okt. 22. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen papír, csak az NI szám, de azt akkor is intézheted, ha már dolgozol. Magához a munkába álláshoz az égvilágon semmi nem kell, csak az útleveled!
2011. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21:17

Hát nem tudom van-e munkáltató aki egy neten küldött önéletrajz/levél után bárkit felvesz látatlanban.

Mindenhol személyes interjú van, még ha mosogatónak jelentkeztél is.

2011. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen még egyszer a segítséget!


Még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha kimegyek és még aznap elkezdek valami kuli munkát keresni, akkor mennyi az esélyem, hogy hamar találok is? (Erős közepes nyelvtudással) Aztán úgy is elkezdek keresni valami komolyabb melót. Környezetgazdálkodási agrármérnök végzettségem van, mire számíthatok szerintetek?

2011. okt. 23. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki keres, talál. Ezt az oldalt nézegesd: www.gumtree.com, itt van mindenféle hirdetés, mi a párommal itt találtunk melót, felhívtuk a számot, és még aznap megkaptuk az állást. Még interjú se volt. :) Persze ez elég ritka eset.
2011. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A netes melókeresésen kívül még nyomtass olyan önéletrajzokat amiben van olyan tapasztalatod ami a megpályázott melóhoz kell, és szórd szét a helyeken.

Ha pl pultos állást keresel akkor írj olyan CV-t amiben van pár év itthoni pultos múltad, a kutya nem fog utána nyomozni.

Én 2 napig hordtam a CV-ket szét igaz nekem tényleg van 10év vendéglátós tapasztalatom, és a 3-ik nap vissza is hívtak 1 étteremből, és 2 hotelből, de csak 1 volt full time, amit el is vállaltam, így most recepciós vagyok, amit soha nem csináltam, de van 1 hónap tréning amit ugyanúgy fizetnek, és egész jól megy.

2011. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket, meg fogom fogadni! :)
2011. okt. 24. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Még egy weboldal, ahol érdemes nézelődni: www.workabout.uk.com
2011. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!