Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy telefont az...

Találtam egy telefont az utcán. Pin-kódot kér, fogalmam sincs kié lehet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon jó mobil, biztos hiányzik a gazdájának, de tényleg nem tudom kideríteni kié lehet.:/ bárki járhatott arra és veszíthette el. próbáltam belerakni a kártyámat,hátha találok benne pár képet, vagy ilyesmi,de vodafonos,én meg nem...Gondoltam a névjegyekből felhívok egy hozzátartozóját, de nem tudom a pin-kódját, így ez sem megy. Mit csináljak vele?
2011. febr. 12. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
add le a rendőrségen. majd ők foglalkoznak vele a továbbiakban (helyetted is megcsinálják a névjegyzék hivogatását, és teneked semmit semmilyen hívásdíjat sem kell fizetned ebben az esetben)
2011. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leadod a rendőrségen vagy bemész egy vodás boltban és ott adod le - rendőrségen jegyzőkönyvet vesznek fel, a másolat a tiéd, a vodás boltban meg átvételi elismervény ellenében add ki a kezedből...
2011. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első, nem hívogatnak azok semmit, az imei szám alapján megtalálják a tulajt ;)
2011. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Vidd el a szolgáltatónak szerintem annyit ki tud deríteni kié. Vagy adj fel egy hirdetést, hogy találtál 1 telefont. (De ne írd le milyet majd aki felkeres, hogy az övé elmondja). Ha nem tudja elmondani milyen akkor nem az övé. Így majnem tuti, hogy a gazdája kapja vissza.

Vagy kérj el valakitől egy megfelelő szolgáltatójú kártyát, hátha szerencséd lesz és a telefonszámok a telefonra és nem kártyára voltak mentve.

2011. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beviszed a szolgáltatóhoz, onnan már megoldják.
2011. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!