Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c6 nál ez normális?

Nokia c6 nál ez normális?

Figyelt kérdés

fogja magát és egyszer csak kikapcsol majd egyből vissza is kapcsol magától... nemtudom h most ez normális vagy valami van vele. Pl.: ma hallgatom a zenét egyszer csak leáll elsötétül a kép egyből vissza is jön. se jelszót nem kér se semmit ..

köszönöm a segítséget:)


2011. máj. 21. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ez mitől lenne normális?Frissítsd a softot.
2011. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nem normális egy telefonnál se
2011. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csicsek Zoltán ***** válasza:
nekem x6-om van és ugyanezt csinálja bár csak este szokta nekem
2011. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez lehet e a probléma, de leírom, hogy nálam mi volt a c7 el. A régi e51 esbe használt simkártyát tettem bele, és néha elsötétült, újraindult a telefon. Ezt naponta kétszer minimum eljátszotta. Rákerestem a fórumokon, és mondták, hogy lehet a sim hibája. Furcsának talĺtam hiszen a másikban három évig hibátlan volt, de valóban ebbe a telefonba kicsit lötyögött. Kicseréltettem, aholis az eladó is mondta, hogy ezek az új telefonok nem biztos hogy szeretik a régebbi simkártyát. Nos az új a régi mellé teve ugyanakkorának tűnik, de mégsem lötyögött a helyén, és azóta tökeletes a telefon. Persze nem biztos hogy nálad is ez a hiba, de sose tudni. Én sem hittem volna, hogy ez is lehet gond.
2011. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah még valami. A simkártya csere számmegtartással, mindennel, azaz a feltöltésed is megmarad kb 5 perc alatt megvan és ingyenes.
2011. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.:) ennek a kártyacserés dolognak pedig utána nézek
2011. máj. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!