Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c3 wifi-ére miért...

Nokia c3 wifi-ére miért panaszkodnak sokan? Nem működik jól vagy mi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 17:41
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Lassú, és hol működik, hol nem.
2011. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert xar...


Ismerősnek volt, bekapcsolt wifi mellett miközben kapcsolódva volt a routerre, szart rá és a mobilnetet akarta használni.

Néha jó volt, de legtöbbször nem.

2011. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem volt még pár hónapja c3am...én is hallottam, hogy sokan szidják a wifit. Hát én megnéztem axem telefongurun vagy portálon, h h kell beállítani és akkor mindig jól működött. annyi volt, h létre kellett hozni egy saját hozzáféri pontot, ott lényegében nem adtam meg semmit, beállítottam alapértelmezettnek és mikor elindítottam netet felajánlotta, h mivel tudok még nethez kapcsolódni. Én opera minit használtam és azzal eléggé gyors volt. Semmi bajom nem volt vele. Viszont nekem arany színű volt és a hátlap fehér rész egy idő után bebronzosodott és elég ronda lett:S
2011. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, csak ennek nem így kéne működnie...

Egy normális telefon, ha csatlakozik egy wifi-re akkor automatikusan azt használja és nem azért pofázik, hogy fizess elő...

2011. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:

A válasz írója 97%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:11


Jól mondod, normális telefonnál:)

2011. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!