Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vagy iphone 4?

Samsung galaxy s2 vagy iphone 4?

Figyelt kérdés
melyik jobb ? melyiken megy az oprendszer szaggatás nélkül, melyiken gyorsabb a netezés ?
2011. nov. 7. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:

iPhone 4=menőtelefon gazdagéknál: zárt rendszer, buta menü felépítés, korlátozott lehetőségek, DE, van rajta egy alma.

S2=IT-t kedvelő emberek okostelefonja, nyílt forráskódú, igény és lehetőség szerint moddolható, lehetőségek száma korlátlan, rengeteg fájlformátumot kezel videóban és hangban is, memóriakártya bővíthető, használhatósága csak a rá telepített programoktól függ.

2011. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
nekem nem azért tetszik mert menőtelefon, hanem mert gördülékeny, és zeneiélmény a maximumon van + annyi alkalmazás van rá ,hogy egy élet nem lenne hozzájuk elég. egyébként flash nélkül rossz böngészni ?
2011. nov. 9. 00:23
 23/67 A kérdező kommentje:
ja ésmég annyi, hogy melyiknek bírja tovább az akksija ? pl játszásra, netezésre, és zenehallgatásra lenne használva egy nap, melyik bírná tovább?
2011. nov. 9. 00:37
 24/67 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, menj el valami boltba, media marktban szokott lenni, vagy samsung mintabolt, próbálj ki ott egy S2-t, 1,2Ghz-es kétmagos processzor elég nagy gördülékenységet eredményez. S2-ben elég jó audio chip van amúgy, nem annyira jó mint a Galaxy I-ben, de bőven élvezhető. iPhone-ért egyszerűen bűn kiadni annyi pénzt amennyinél sokkal kevesebbért egy sokkal jobb telefont kapsz. Mint mondtam, próbáld ki.
2011. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
egyébként nézegettem videókat, és egyrejobban az s2 felé hajlok, de egyébként szerintetek kb. mikorra fog "elavulni" az s2 ?
2011. nov. 9. 00:48
 26/67 anonim ***** válasza:
Nem nekem van S2-m csak rokonnak, nekem SGS-em van, de az akksi tényleg nem túl durva, de egy nap alatt nem könnyű lemeríteni azért, persze le kell szögezni éppen a nagy kijelző méret miatt jobban dolgoztatja az akksit mint az iPhone. Munkahelyen/iskolában bedugod USB-be konnektorba és nem lehet baj. UGYANAKKOR, S2-ben lehet cserélni akksit amit iPhone-ból nem lehet kiszedni :D
2011. nov. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
S2 megkapja a legújabb Ice Cream Sandwich frissítést, és amíg a hardvere bírni fogja addig a modderek ki fogják rá hozni az újabbakat is, ha már esetleg hivatalosan nem jön majd ki rá, a hardvere mint olyan még hosszú ideig megfelelő lesz minden alkalmazásnak és játéknak, még az SGS-en se szaggat semmi, S2 pedig jóval erősebb.
2011. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
igen azt tudom, mostanában divat lett ez a nem kiszedhető akksi, pl nokia n8 n9 dettó nem kiszedhető..de amúgy akkor szerintetek az iphone 4s 16 gigás nem éri meg az árát? ja és az s2-őt mikor dobták piacra ?
2011. nov. 9. 00:56
 29/67 anonim ***** válasza:

[link]

Itt elolvashatod mennyibe kerül az anyag ára az iPhone 4-nek, persze ebben nincs benne a tervezés, reklámozás, de mint láthatod 40000 forint környékére jön ki az anyagára, és 200-250 ezerért veszik, szerinted megéri ? Kicsit sokba kerül az alma a hátulján.

2011. nov. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
nos ez érdekes..de amugy az s2 anyagfelhasználása nem alegjobb, mert plasztik az egész, de még nem fogtam a kezemben, masszív szerkezete van?
2011. nov. 9. 01:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!