Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vagy iphone 4?

Samsung galaxy s2 vagy iphone 4?

Figyelt kérdés
melyik jobb ? melyiken megy az oprendszer szaggatás nélkül, melyiken gyorsabb a netezés ?
2011. nov. 7. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim válasza:

egyébként ez most ugyanolyan mint ha két notebookot hasonlítanál össze.

pl:egy hude hajde jó tudású windowsos gép,ill egy fele olyan tudású macbook.Vajon miért gyorsabb az utóbbi?

Az oprendszer miatt!:)

2011. nov. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim válasza:

én szerintem ne vegyél semmit.

várj 4-5 hónapot és a samsung ki fog adni 1 teljesen új telót amit veri a i4s-t.

aztán ha majd a iphone ad ki 1 újabb verziót akkor legfeljebb lecseréled.

2011. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
akkor soha ne vegyél telefont (ha az utolsó válaszadóra hallgatsz)mert majd félév mulva jön 1új ami veri az iphone 4S-t de még fél év és az iphon kiadja az iphon 5-ot és így körbe.Szóval az utolsó hülyeséget ír.én most vettem 1 SGS 2-ot és nagyon meg vok vele elégedve.
2011. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit késő a válasz, épp keresgéltem gúgliban, hogy honnan tudom letölteni a kiszivárogtatott 4.0-t az S2-mhöz.


Lassan három hónapja van meg. Eleinte fura volt, hogy ilyen nagy a kijelzője, mára megszoktam, és kisebbet nem tudok elképzelni. Egyik haveromnak 4S-e van, szóval megadta az alapot az összehasonlításra. A 4S valamivel talán gyorsabb a menüben 4 nap folyamatos rendszerüzem mellett, mivel ezalatt felmegy az S2 ramhasználata 600 megára, és újra kell indítani. Rendszerfelállás után az S2 lényegesen gyorsabb. A kijelzőről fölösleges beszélni, a felbontáskülönbséget nem veszed észre, az iphone kijelzője viszont nem képes FEKETÉT megjeleníteni, csak eléggé sötét szürkét. Az SGS2 kijelzőjén a fekete az fekete, éjszaka nem is látod, hogy a kijelző széle hol van.


Lehet, hogy iphone-ra van félmillió alkalmazás, de az ilyen tapperold a hangyákat, meg ilyeneket én nem vagyok hajlandó figyelembe venni, csak a komolyabbakat. Androidra sokkal több a rendszeralkalmazás, és hasznos dolog. Használhatsz pl külsős audiolejátszót (PowerAMP), ami az alap lejátszónál is jobb hangot ad (pedig az is olyan, hogy besz*rsz). Tehetsz rá VLC-t is. Az alap SGS2 kicsit szaggatni fog 720p-s MKV file-ok lejátszása közben, viszont, ha rootolod, és felhúzod 1.5 GHz-re, akkor élvezhető. Sima DVDRip avi file-okat lejátszik, mint egy álom. 300 forintért rendelhetsz hozzá ebay-ről egy kábelt, amire rá tudsz dugni alacsony energiafelvételű pendrive-ot, vagy külső áramforrással hajtott külső vinyót. A fogása pedig egész kellemes, mivel a hátulja egy textúrázott plasztiklap, nem pedig üveg.


És itt a legerősebb pontja a telefonnak. Haver azért vett4S-t, mert a sima 4e lesett, és ripityára tört rajta az üveg, úgyhogy inkább eladta, és másikat vett. Az SGS2 egyszer kiesett a kezemből telefonálás közben, és egyetlen karc sincs rajta.


Plusz, nem kell hozzá iTunes, meg semmi ilyesmi, rádugod a kábelt, és másolod a file-okat. A Flash pedig igencsak sokat számít böngészés közben, pl, ha böngészés közben belefutsz egy youtube-linkbe, elkezdi lejátszani, ahelyett, hogy újabb alkalmazást nytna meg, amivel tovább használná a ramot.


Te pénzed, te döntésed, de észérvek alapján az S2 mellett érdemes dönteni, vagy megvárni, ameddig a Galaxy Nexus (esetleg az S3 úgy május felé) elérhető lesz itthon. Az iPhone-nal a legtöbb ember csak egy sznob g*cinek fog nézni, az S2ről csak nagyon kevesen tudják, hogy egy 100 ezer fölötti árcimkés telefon.

2011. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
ja, az üzemidő. Ha ésszerűen használod, telepítesz rá üzemidő-nyújtó programokat (bezárják a nem használt alkalmazásokat), csak akkor használod max fényerőn, amikor kell, és kikapcsolod a wifit/adathálózatot, amikor nem megy, 4-5 napig is el lehet vele lenni. Én folyamatosan használom a GPS-t, WiFit, adathálózatot, max fényerőn megy, és az alkalmazások félóránként/óránként szinkronizálnak, így bír valamivel több, mint egy napot.
2011. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim válasza:
Szerintem mind a kettő k*rva jó. Én az alapján döntenék, hogy ha alapvetően Apple eszközeim vannak (Mac, Macbook, Ipad, stb.) akkor Iphone, ha nem-Apple eszközeim (Windows vagy Linux PC, androidos tablet, stb.) akkor androidos teló. Az androidosokból az S2 az egyik legjobb modell. Használtam már, imádni való. De az Iphonera sem mondanám hogy sz*r.
2012. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
0%
az s2 egy hulladék,a minőség szikrája sincs benne....
2012. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
86%
Nem véletlenül vagy 28%-os. Valószínű, hogy te 1 kis nyomi hülyegyerek vagy, aki erre veri. Nem is ismered a telefont, de szarozod, mert ha legalább lenne 1 olyanod, akkor valószínű, hogy nem ezt állítanád. Azt sem tudod, hogy mi az a minőség, és még te dobálózol ilyen szavakkal? Talán a szikráról valami mesében hallhattál már.
2012. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ismerem a telefont,kipróbáltam,tudom mit írtam,úgyhogy elbasztad te fasz
2012. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy kipróbáltad kisgyerek, még nem azt jelenti, hogy ismered a telefont. Eléggé szabad szájú vagy ily fiatal korodban már. Ha csak káromkodással megy a beszólogatás, akkor inkább menj a sarokba. Ha valamit nem értesz a mondatomból, akkor Google..
2012. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!