Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nagy hülyeséget...

Szerintetek nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ebbe a témakörbe tartozik, de nem tudtam máshova írni. Egy ismerősömmel beszélgettünk telefonon, és véletlenül kiejtettem a számon a puska szót! Lehallgathatják a telefont?
2011. nov. 28. 11:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
igazad van, rossz a kategória a mentális egészséghez kellett volna írni
2011. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bánomisén ***** válasza:
78%

Ajjaj... itt meg leírtad a "puska" szót, mindenki számára láthatóan... Most mi lesz?????


Tényleg eltévesztetted a kategóriát, a "Humor" egy kicsit arrébb van XD

2011. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Most őszintén. Hülye kérdésre milyen választ vársz? Írd már le bővebben, hogy milyen szövegkörnyezetben hallatszott el, hogy puska. Dolgozat puska vagy fegyver puska? Egyébként, hogy kérdésedre válaszoljak, nem hinném, hogy lehallgatják a telefont, hacsak nem állsz körözés alatt.
2011. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De én ezt most komolyan kérdeztem! Lehallgatják a telefonokat?
2011. nov. 28. 11:55
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem állok körözés alatt! Arról volt szó, hogy az ismerősömmel azt beszéltük hogy kölcsön tudom-e adni neki a puskámat(fegyver).
2011. nov. 28. 11:56
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Ajjaj!

Most már írásban is nyoma van!!


Sajnos készítheted az úticsomagot.

Tudod: szappan, fogkefe, puska stb...

2011. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És van engedélyed a fegyverre?
2011. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Most már azt is tudja mindenki,

hogy VAN PUSKÁD!


Még a típusát leírhatnád...

2011. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 bánomisén ***** válasza:
84%
Igen, hogyne, le. Főleg a tiédet, mert olyan fontos ember vagy. És ha meghallják azokat a szavakat, hogy "puska, fegyver, ágyú, kém, rakéta, stb.", akkor elkezdik az agyadat távolról sugározni nevelő sugarakkal. Javaslom, hogy alufóliából máris kezdj el magadnak védősisakot hajtogatni a sugarak ellen!
2011. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a kutyát nem fogja ez érdekelni, ha nem vagy körözés alatt, nincs büntetett előéleted és ha egy darabig nem is lesz rendőrségi ügyed a kutya nem fog vele foglalkozni. Ezeket a felvételeket, 2-3 év múlva ha jól tudom megsemmisítik tehát ha addig nem balhézol nem lesz bajod nyugi.
2011. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!