Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobil most a...

Melyik a legjobb mobil most a piacon?

Figyelt kérdés

Kérdem azért is, mert most jelent meg a Nokia Lumia 800 (igaz nálunk még nem kapható), meg rengeteg telefon van, de vajon van-e olyan, ami veri az Iphone-t?

Azért kérdem, mert most készülök vásárolni, és a legjobbat szeretném megvenni.


2011. nov. 29. 22:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/181 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy nézte-e? Ha meg is venné, nem működne egyik hazai szolgáltató hálózatán sem.
2011. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/181 anonim ***** válasza:
100%
A Nokia Lumia 800 lesz a legjobb. Várd meg azt.
2011. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/181 anonim ***** válasza:
70%
Hogy jön ide a Nokia Lumia 800 az 1 magjával meg az Adreno 205 GPU-jával? :) Még front-facing kamerája sincs..
2011. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/181 anonim ***** válasza:
95%
Dobálozik itt mindenki az Androiddal, de a 90%-a azért ír droidot itt is, mert megvette, ő is rájött, hogy nem az igazi (nem rossz, de nem is olyan nagy szám, mint amennyire nyomják...), de mivel neki az van ezért kizárásos alapon, késöbb csak az lehet a legjobb. Az iphonet egyenlőre semmi nem veri el, nagy valszeggel soha nem is fogja, mivel az iOS-nek, nagyon nagy előnye van, amit ki is használ, hogy csakis egy féle hardverre kell optimalizálni. És lássuk be szerintem, a WP7-ben sokkal nagyobb potenciál van egyenlőre, mint a droidban, csak még "fiatal", de szerintem 1 év és csúnyán elveri a droidot. Android igazából akkor használható, ha töröd, és az appok nagy része vagy nem fut, pont a tiéden (hiába erős esetleg), vagy oltári nagy baromság... Ezzel szemben az MS már most megvett egy csomó fejlesztőt, hogy fejlesszenek WP7-re és emiatt lesz igazán jó az MS. Lehet fújjogni, megmagyarázni, hogy hülye vagyok, és nem értek hozzá, nem túlzottan érdekel, mert aki fújjogni fog az biztos, hogy vagy droid user lesz, vagy olyan akinek még nincs, de azt fogok venni, innentől kezdve hiteltelen.
2011. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/181 anonim ***** válasza:
27%
Ki beszélt itt a szoftverről?
2011. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/181 anonim ***** válasza:
31%

Ez kész. Az a kérdés, hogy melyik a legjobb mobil jelenleg, a gyerek meg jön azzal, hogy 1 év múlva milyen jó lesz a WinMo.

És mi vagyunk a droid fanboyok.

2011. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/181 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy telefon minőségéhez, teljesítményéhez a szoftver nagyban hozzájárul. Lehet én vagyok hülye, de kérdem én mit érsz akármilyen hardverrel is, ha szoftvered nem képes, azt kiaknázni? Mit ér a 2 magos telefonod, ha csak a rá megjelent appok 10%-a használja ki, ha netalántán, még az os se használja ki teljesen?
2011. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/181 anonim ***** válasza:
43%

# 14

El vagy tévedve sajnos.

Ez az iOS-hez volt régi szöveg, csak droidosra írtad át.

Sajnálatos módon akkor ha nem tetszik valakinek az Android, akkor az iOS hogy? Lehetséges, hogy nem említette senki az oprendszert, ezért a válaszod helytelen.

Azért lehet nagy előnye az iOS-nek, mert csak 1 menü az egész. Nem lehet vele semmit csinálni..

2011. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/181 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fikázni az iOS, de akkor is jobb, mint a jelenlegi droidok, ez természetesen változhat, elöbb utóbb jön a 4.0-ás ami már elég jó lesz, talán, hogy megfogja igazán az iOS-t, de jelenleg tényleg jobb.
2011. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/181 anonim ***** válasza:
27%
Megosztod velünk miben jobb?
2011. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!