Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobil most a...

Melyik a legjobb mobil most a piacon?

Figyelt kérdés

Kérdem azért is, mert most jelent meg a Nokia Lumia 800 (igaz nálunk még nem kapható), meg rengeteg telefon van, de vajon van-e olyan, ami veri az Iphone-t?

Azért kérdem, mert most készülök vásárolni, és a legjobbat szeretném megvenni.


2011. nov. 29. 22:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/181 anonim ***** válasza:
75%
kérdezd őket meg pls 1000x jobb a rendszere
2011. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/181 anonim ***** válasza:
75%

16:46

hülye vagy te magad is ,de nem baj ..-:-

2011. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/181 anonim ***** válasza:
81%

De miben jobb? Érted amit kérdezek?

Konkrétumot írjál már, ne azt hajtogasd, hogy jobb.

Miben nyilvánul ez meg?

2011. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/181 anonim ***** válasza:
34%
Majd ha lesz pénzetek szifonra és használjátok több éven keresztűl akkor gyertek vissza ide véleményt írni .....
2011. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/181 anonim ***** válasza:
76%

Gondoltam, hogy nem tudsz egy normális érvet felhozni.

Én ezzel be is fejeztem.

2011. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/181 anonim ***** válasza:
24%

16:50

akkor mondok egy konkrétumot:

Mindenbe jobb

egyszerübben: legjobb hardvere és oprendszere van...csupán ennyi ,de ezt eltekintve őőőőő talán minden

2011. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/181 anonim ***** válasza:
22%
be is fejezheted sose lesz ebben a témában igazad .ezt vedd szigorúan figyelembe ..csácsá
2011. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/181 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, meggyőzőek az érveid.

Az ilyenek miatt nézik le az iPhone usereket :)

2011. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/181 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan amit nem lehet leírni... az iPhone jobb, használd és rájössz...


jobb az e-mail app, könnyebben kezelhető, gyorsabb... jobb a safari ugyanezekért... jobb vele sms-t írni vagy akármit mert precízebb az érintőképernyö... egyszerűen meg lehet találni mindent... de mindenre mondhatsz ellenvéleményt, főleg ha még nem is használtad ezeket, így kár minden szó...


odaadtam egy ismerősömnek aki közel 60 éves és 30 percig nyomogatta és élvezte, mert ÉLMÉNYT nyújt... odadtam neki az (amúgy nem középkategóriás - attól hgogy valaki hülye nem mindenki az) HTC-t és 2 percig bírta... annyit erről... nyílván nem ő a fokuszcsoport,de elmond valamit...


ez olyan mintha azt magyaráznám miért jobb a BMW mint a Suzuki... elvisz ez is az is ahová akarod... a Suzuki kevesebbe is kerül, kevesebbet is eszik, kevesebbe is került a fenntartás, de mégis másképp ülsz bele és szálsz ki egy BMW-ből mint egy Suzukiból... mert az is egy ÉLMÉNY...


nem tudom, de nekem elég sok andooidos ismerősöm szidja a telefonját, iPhone-os is van ilyen, de arányaiban kevesebb...


nézd meg hány ember akarja elcserélni az androidos telefonját iPhone-re és hány fordítva... akár hírdetések között is... vagy itt: [link]


ennyit erről...

2011. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/181 anonim ***** válasza:
25%
én meg ezért nézem le az ilyeneket mint te ...dogozááá oszt vegyééé szarszung szar2-öt
2011. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!