Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobil most a...

Melyik a legjobb mobil most a piacon?

Figyelt kérdés

Kérdem azért is, mert most jelent meg a Nokia Lumia 800 (igaz nálunk még nem kapható), meg rengeteg telefon van, de vajon van-e olyan, ami veri az Iphone-t?

Azért kérdem, mert most készülök vásárolni, és a legjobbat szeretném megvenni.


2011. nov. 29. 22:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/181 anonim ***** válasza:
100%
Abban, hogy alapjáraton is használható, nem kell rá hackelt szoftver, hogy használni lehessen. Az Android folyamatkezeléséről meg annyit, hogy: a Galaxy S-en, 1 GHz-es proci alatt az MP3-lejátszás és bármi más egymással párhuzamosan nem képes futni, mert valamelyik biztos, hogy beszaggat. Jelzem, az Android az egy Linux-alapú, pehelykönnyű rendszer, amelynek erőforrásra sincsen szüksége...
2011. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/181 anonim ***** válasza:
27%

Érdekes, Desire S-emen jelen pillanatban 4 alkalmazás fut egyszerre, köztük az mp3 lejátszó és a böngésző, semmi problémát nem észlelek.

Gyári szoftver.

Mit értesz az alatt, hogy alapjáraton nem használható? Én valamiért tudom használni.

2011. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/181 anonim ***** válasza:
25%

Nekem Galaxy S-em van, benyomtam egy mp3-at, böngészőben indítottam egy 720p youtube videót, majd egy Angry Birds-öt.

Gond nélkül játszok.

Kezdem azt hinni, hogy a gyerek csak hazudozik.

2011. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/181 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem mért kell ekkora fallosznak lenni.iPhone a legjobb telefon ez egyértelmű hiába irigylitek akkor is az a legjobb és ezt elkéne ismernie mindenkinek még ha fáj akkor is.nem hiába olyan drága: jo appok,erős és jó minőségű hardver,a legjobb op rendszer ami vala lesz/van telefonra és hihetettlen jo alkalmazások vannak rá.nem is hiszem h lesz jobb telefon , mert az apple a világ legnagyobb vállalata kb az olaj vállalatok nagyobbak csak ....szval rettentő sok pénzbe forognak ... Fejleszteni bárminél jobban tudnak ... Még a microsoft is kis miska az apple hoz képest.
2011. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/181 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a tapasztalatom a Galaxy S-el, ezért írtam. Ebből a: "Kezdem azt hinni, hogy a gyerek csak hazudozik." stílusból meg vegyél vissza, mert én se így írtam...
2011. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/181 anonim ***** válasza:
100%

Hulkminator szerinted mennyire érdekel milyen appok vannak iPhone-ra, mikor Andoridra olyan appot írok, amilyet akarok? :D

Észérvet persze nem tudsz felhozni, csak örülsz annak amit az Apple a segged alá rak, de leültetnénenk egy UNIX rendszer elé, amire ugye az iOS épül, fingani nem tudnál hozzá.

Ez a vicces :)

2011. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/181 anonim ***** válasza:
93%

"az apple a világ legnagyobb vállalata"

Ezen besírtam :D

2011. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/181 anonim ***** válasza:
91%

"az apple a világ legnagyobb vállalata"

Az igen.. És ilyen emberek írkálnak ebbe a kategóriába :)

2011. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/181 anonim válasza:
100%

legjobb telefon nem létezik

különböző szempontok szerint vannak legjobbak, de összességében attól függ, ki mire használja

pl. egy olyan gyereknek aki napi 5-6 órát akar telefonon játszani, egyértelműen az xperia play a legjobb, netezéshez valamien kitolható qwerty-s és így tovább

2011. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/181 anonim ***** válasza:
100%

iPhone és semmi más, én használok Andoridot is (HTC) céges telefonként, de egy szar, mindent amit mondanak róla igaz... lassú, akad, fagy, merül és azért az iPhone-hoz képest sehogy nem néz ki... aki meg agyon akarja hackelni a telefonját az ne vegyen iPhone-t... én simán megvagyok vele, és nem csak telefonálásra használom...


de általában azok verik a nyálukat az adroidos szarokra és fikázzák az iPhone-t, akiknek utóbbi még csak a kezükben sem volt... nem értem miért fikáz úgy valaki egy eszközt, hogy ki sem próbálta, csak olvasgat róla...


az android az android, soha nem lesze iOS és soha nem nyújtja azt a felhasználói élményt, amitől élvezni fogod a készüléket... és nem a flahoz akarod baszni amikor a kezedbe veszed...


az Iphone-t élvezni lehet és alig várod, hogy újra használhasd egy másik telefon meg csak telefon és ki nem szarja le... ez a nagy különbség és ezt nem lehet csak úgy akármilyen hardverrel elérni

2011. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!