Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobil most a...

Melyik a legjobb mobil most a piacon?

Figyelt kérdés

Kérdem azért is, mert most jelent meg a Nokia Lumia 800 (igaz nálunk még nem kapható), meg rengeteg telefon van, de vajon van-e olyan, ami veri az Iphone-t?

Azért kérdem, mert most készülök vásárolni, és a legjobbat szeretném megvenni.


2011. nov. 29. 22:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/181 anonim ***** válasza:
30%
vedd meg azt ird le ide az érveket ...majd elég sokat fogsz írni ..
2011. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/181 anonim ***** válasza:
30%

17:08

én is valami ilyesmi érvet akartam írni ,de ezek miatt felesleges koptatni a billentyüzetet .ugyse értik meg

2011. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/181 anonim ***** válasza:
100%

@Hulkminator


Persze, mert csak Androidos szarokat használnak... utálom ha valaki vesz valamit és utána az a király, a másik meg szar... majd ha kipróbáltál valamit akkor lehet véleményt mondani...


pl. egy W7 mobile vs iPhone vitába nem ugatnék bele, mert Windows telefonom nem volt még... nem is tudom milyen... Symbian, Android, iOS volt-van... ebből messze kiemelkedik az iOS...


ennek legfőképpen ugyanaz az oka, mint amiért a OSX jobb mint a winfos... egy (vagy kéttő) hardver konfigra kell optimálizálni és nem 2642 különböző méretű és gyártmányú, más-más hardverrel ellátott telefonra...

2011. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/181 anonim ***** válasza:
93%

egyébként nincs semmi bajom az androiddal ,csak idegesítő hogy a fanboy emberek azt istenítik amilyük van....volt ám nekem is samsung meg sony-m sőt még nokiám is ,meg használtam androidot ,de akkor is jobb az ios enyi.

1.iphone

2.blackBerry

2.sony

3.LG

4.Samsung

5.Nokia

2011. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/181 anonim válasza:
100%
Én a BlackBerry-re esküszöm :)
2011. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/181 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, szép kis vita alakult ki itt köztetek. Korrekt voltam, és mindenkit felpontoztam, attól függetlenül, mit írt (ez lehet, persze hülyeség szerintetek, de ha már válaszolt a kérdésemre, nem húzom le).

Igazából nekem ami nagyon fontos az a kamera.

Időközben gondolkoztam rajta, és jó volna a Rezound, de külföldről aligha éri meg telót venni. Így most úgy döntöttem, hogy majd az új Iphone-t veszem meg. Szerintem jó döntés.

2011. nov. 30. 23:48
 57/181 Nyúlós lónyál ***** válasza:
93%
Ha a legjobb kamera kell, akkor mindenképp a 4S-t vidd.
2011. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/181 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:11 - "szerinted mennyire érdekel milyen appok vannak iPhone-ra, mikor Andoridra olyan appot írok, amilyet akarok? " Ennek totál semmi értelme mert iOS-ra is olyan appot írok amilyet akarok :P


ma 16:46 - "samsung galaxy nexus előlapi kamerával csinál olyan videót mint szifon 4!" Azt, hogy semmi értelme nincs, ha valamit leakarok fényképezni azt nem a front kamerával fogom csinálni. Ha meg pl Skype-olni akarok olyan helyen ahol lassabb a wifi pl Meki stb, vagy mobilnetről akkor meg meg szakadozhat a hívás mert sok idő mire átér a kép.

2011. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/181 anonim válasza:

Én szerintem 1. Sony Ericsson

2. Nokia

3. Iphone

És van ami veri az iphont Samsung Galaxy S 2 én csak a sonyt ajánlanám

2011. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/181 anonim válasza:
Van egy aminek 12.1 mpxes a kamerája csak nem jut eszembe a neve
2011. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!