Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » N9 vagy Lumia 800? Esetleg...

N9 vagy Lumia 800? Esetleg Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a 3 telefon közül melyik a jobb vétel?


Ami fontos szempont:

Kamera, videó,netezés,bluetooth, könnyű kezelhetőség és persze a telefon ára.


Előre is köszi!


2012. jan. 5. 21:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
nagyon jól tetted! Használd egészséggel!
2012. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. jan. 23. 12:09
 23/26 anonim válasza:

Érdekelne, hogy végül is mi a Te véleményed? Megszeretted? nem bántad meg, hogy nem Lumia-t vettél?

Én pont ugyanígy vacilálok. Imádom a Nokiát alapból, de mindenki azt mondja androidos készüléket vegyek.

2012. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Erdekes a kerdesed. Nagyon szeretem az S2-met, minden szempontbol szuper telo. Ami nagyon szeretek benne az a gyonyoru kijelzoje, a szep formaja, nagyon jo videokat csinal es a szep kepeket csinal a kameraja is. Szoval en ezt tudom mondani az S2rol, nem bantam meg,hogy ezt a telo vettem meg.


Amikor vettem,akkor meg nem lehetett kapni a lumiat, de azota mar igen es mar meg is tapogattam uzletben egy kiallitott darabot. Az is egy nagyon jo telo, ha esetleg azt valasztod, akkor sem fogod megbanni. Azz javaslom menj el egy uzletbe ahol be van kapcsolva az S2 es a lumia is es probald ki oket. Meg gondold vegig neked milyen funkciok szamitanak.

2012. márc. 4. 08:59
 25/26 anonim válasza:
Előző vagyok. Köszi az infót. :)
2012. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Konstantinus válasza:
Wp 7-est semmi kép se, én Lumia 710-est vettem a Nokia miatt, de borzasztó rossz a, pl nem ismeri fel a magyar szavakat és állandóan aláhúzza pirossal ha SMS-ezek vagy Office-al írok! :s Rettenetesen megbántam, androidosat kell venni, sokkal nyitottab, sokkal több letölthető alkalmazással! A WP-n még hátteret sem lehet beállítani! :D
2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!