Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8...

Sony Ericsson Xperia X8 probléma. Van megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma új romot szerettem volna rakni az x8-asomra és a ginger xperia v17-es rom mellett döntöttem a kiemelkedő 2 és 3D teljesítmény miatt(vagyis ezt írták róla). Fel is telepítettem de nem jött be a rendszer a sony ericsson logónál leragadt és csak utána vettem észre, hogy kernelt is kell frissíteni vagy felrakni nem tudom már gondoltam az után biztos jó lesz, csak rá kell jöjjek hogy kell, ami nem sikerült pedig sok fórumot olvastam de a flashtool nem akarta feltelepíteni a kernelt vmi hibát írt. Aztán addig ügyködtem, hogy már az xrecoverybe sem tudok belépni, hogy leformázzam a rendszert és a gép sem ismeri fel. Elromlott a telefon vagy lehet még vele valamit kezdeni?
2012. jan. 16. 20:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
az jó lenne végre :Dköszi hpogy segítettél. az nem baj ha felrakok egy új romot mindig leformázom a systeme a cachét meg az ext-et? csak hogy véletlenül se maradjon vmi az előzőből.
2012. jan. 17. 01:34
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha leformázod, de ezt a zip telepítése is megcsinálja a recovery-ben.
2012. jan. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ext formázása nem baj, de sokszor, ha recovery-ben csinálod ext3 vagy ext4-re csinálja. Ezeket nem minden rom támogatja csak az ext2-t. Inkább kártyaolvasóval csináld valamilyen partíciókezelővel, pl. minitool partition wizard.
2012. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
azzal csináltam legelőször is. csak ha ezt megcsinálom megint akkor nem kellesz újratelepíteni az egészet elölről kinyitni azt a valamit, stb? mert a root az elvész ilyenkor már tapasztaltam.
2012. jan. 17. 01:41
 15/22 anonim ***** válasza:
Újra nem kell kinyitni, de ha a recovery-ből teszel fel update.zip-ként vagy custom zip-ként romokat akkor a root-nak nem kellene elveszni, mert a főzött romokban eleve benne van a root és a superuser.
2012. jan. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
ja nem akkor vész el hanem amikor minitool partition managerrel formázok. akkor a rootnak kaput.
2012. jan. 17. 01:46
 17/22 anonim ***** válasza:
A superuser az egy system app, hogy a fenébe tűnik el, ha megformázod az ext2-t?
2012. jan. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
most hogy felraktam a gyári romot újra kellett. vagy lehet azért mert az nem tartalmazza?
2012. jan. 17. 02:59
 19/22 anonim ***** válasza:
A gyári romban nincs root jog egyik telefonon se.
2012. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ja akkor azért.. na mind1 már sikerül fent van a rom jó minden és köszi a segítséged.
2012. jan. 18. 01:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!