Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8...

Sony Ericsson Xperia X8 probléma. Van megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma új romot szerettem volna rakni az x8-asomra és a ginger xperia v17-es rom mellett döntöttem a kiemelkedő 2 és 3D teljesítmény miatt(vagyis ezt írták róla). Fel is telepítettem de nem jött be a rendszer a sony ericsson logónál leragadt és csak utána vettem észre, hogy kernelt is kell frissíteni vagy felrakni nem tudom már gondoltam az után biztos jó lesz, csak rá kell jöjjek hogy kell, ami nem sikerült pedig sok fórumot olvastam de a flashtool nem akarta feltelepíteni a kernelt vmi hibát írt. Aztán addig ügyködtem, hogy már az xrecoverybe sem tudok belépni, hogy leformázzam a rendszert és a gép sem ismeri fel. Elromlott a telefon vagy lehet még vele valamit kezdeni?
2012. jan. 16. 20:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
végig olvastam amit itt és a másikon írtatok de nekem sehogy nemakar átváltani r-re az enyim11w08-as kiadás.Bármivel probáltam csak a se logoig megy.Segitsetek vissza rakni.Nekem is a ginger ba...ot be.
2012. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ott a 3. válaszban a flashtool topic...
2012. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!