Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent egy telefonnál a...

Mit jelent egy telefonnál a készenléti idő pontosan? Miért van az, hogy van egy jó telefon, és minimális készenléti időt csinálnak hozzá?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék majd váltani, nézelődök egyelőre. Például kinéztem egyet, 3 megapixeles kamera, hozzá 280 (!) órás készenléti idő. Még a mostani telómnak is ennek a kétszerese van... Vagy ilyenkor lehet bele venni egy nagyobb teljesítményű aksit?
2012. jan. 20. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

A készenléti időt nem "csinálják" hozzá.

Ha dupla üzemidőt akarsz, dupla akkora akku kell hozzá.

2012. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor ezekbe lehet kapni? Például most Nokia 3600-ról van szó. Szép pici kis telefon. Vagy kicsi telefonba kicsi aksi fér? :) Bocsi,csak nem nagyon vagyok tisztába az ilyesmivel.
2012. jan. 20. 20:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Például 3000 forintért van a neten 750 mAh-s. Feltételezem, akkor nem ez van belerakva, de ha én beruházok egy ilyenre, probléma megoldva?
2012. jan. 20. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem feltételezés kérdése hogy mekkora az akku meg kell nézni!
2012. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát azt én így nem tudom sajnos. :/ De a telefonleírásban 280 óra az üzemideje, amit én nagyon keveslek más telefonokhoz képest...
2012. jan. 20. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg el vagy kalibrálva. 280 óra ~ 11 nap, déltengeri túrára indulsz és nem lesz nálad töltő?


"Például 3000 forintért van a neten 750 mAh-s. Feltételezem, akkor nem ez van belerakva, de ha én beruházok egy ilyenre, probléma megoldva?"


860-as gyárilag, legalább egyszer olvasd el valahol a specifikációt. És valószínű, hogy egy ilyen egyszerű kis merülőforralóhoz nincs nagy akksi, de természetesen a gugli használata biztosított mindenkinek :)

2012. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

a keszenleti ido az az ha alando stabil halozaton nem birizgalva mennyit bir ki

a regi telefnok azert birjak tovabb mert nemszamitott a karcsusag ergonomia

csak gyári akumlátort vegyél bele!!! kinait megse probalj venni mert hazavagja az egesz telodat!!!

érintos telefontol nevárj el többet!!!

2012. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem érintős. Sőt, érintősnél, úgyanígy Samsung-nál, ugyanezen árkategóriában nagyjából más telefonnál 800 óra a készenléti idő. 280 - 800. Ezért problémázok most. :) Oké, 11 napig bírja ha nem nyúlok hozzá. És ha használom is? Mondom, számomra más telefonokhoz képest kevés ez a készenléti idő. És ha már ráköltök egy telefonra x összeget, akkor már lehet megéri mérlegelni...
2012. jan. 21. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!