Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil csinál kimagaslóa...

Bartha Szilvia kérdése:

Melyik mobil csinál kimagaslóan jó fényképeket? Nagyon megköszöném a segítséget.

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, de eddig mindig csak teszteket olvasgattam és az alapján döntöttem. Jelenleg c7-él fotozok, de nagyon zajos, életlen képeket csinál. Ti milyen telefont javasoltok ami igazán jó képeket csinál? ( semmi más funkció nem fontos)
2012. jan. 23. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én egy N8-at használok, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy a kamera igen is kiemelkedő és felveszi a versenyt az olcsóbb kompaktokkal, sőt a 30 eFt-os kategóriával is.

Abban igazatok van, hogy a megapixelek száma önmagában semmit sem ér, viszont egy jó lencse mellett jó a nagyobb felbontás. És az N8-ban Carl Zeiss optika van 2.8/28 nagylátószöggel és AF segédfénnyel. Makrózni is lehet vele, kb 60 cm távolságról már képes rá.

De ha nekem nem akartok hinni, akkor itt egy független teszt. Angol nyelvű, de a képek önmagukért beszélnek. Először nem írják le, hogy melyik kép mely készülékhez tartozik, csak a második oldalon, magam is meglepődtem, pedig a tesztben szerepel egy Sony kompakt is.

[link]

Ha fényképezős mobil kell és más nem számít (bárigazából szinte mindenre tökéletesen alkalmas az N8, hiszen multimédiás része is 100%), akkor csak az N8 jöhet szóba!

2012. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
sony ericcson xperia ray-8Mp-neten vannak tesztek!
2012. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
SE Xperia Arc exmorR érzékelővel, bár az "csak" 8 megapixeles
2012. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nexus S-em van, és meglepően jó képeket csinál, még sötétben is a vakuval! 5mp-es, de ugye nem a megapixel számít :)
2012. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sony Xperia Z1, Z2
2014. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!