Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az, amit nem szeretsz az...

Mi az, amit nem szeretsz az iPhone4-edben? Csak mert gondolkodom, hogy S2-ről váltok bizonyos idegesítő hibák miatt* és érdekelne előre, hogy az iP4-ben szerintetek mi fog idegesíteni?

Figyelt kérdés

(((*pl. a videófelvétel közben, bele-belehomályosít a kikapcsolhatatlan, túlbuzgó autofókusz, ill. az iPhone4-hez képest túl hideg képeket készít.


Példa a képekre:

[link]


Példa a videózás hibás autofókuszára:

http://www.youtube.com/watch?v=zzNqMZT7Lls )))


2012. márc. 8. 03:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lenne az menőzés hogy egy alapjában véve erősebb harverre épülő telefont vesz valaki

ezzel az erővel lecserélem a 4 magos phenomomat egy 1 magos sempronra hogy ne legyek menő nem? hát nem!

és neharagudj de te mondtad hogy androidb*zi vagyok

mikor még csak nem is androidos telóm van. Ha érdekel a jelenleg Nokia 5800-ám van

de volt android is. és az Iphone-t is volt szerencsém alaposan kipróbálni

és én nem azt mondtam hogy az Iphone SZ@R hanem azt hogy nekem nem tetszik és egyértelmű hogyha telefont veszek akkor megnézem hogy milyen hardver van benne mert sokakkal ellentétben nekem ez fontos

A windows Mobile rendszerről szerintem meg ne is beszéljünk :)

2012. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi az, amit nem szeretsz az iPhone4-edben azt hogy nincs
2012. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Oké jó teló az iphone 4 de nem fogom arra lecserélni a Sony Xperia S telót mert abba 12 megapixeles kamera van meg 1,5GHz kétmagos telefon sőt hogy őszinte legyek nekem ez a teló jobban tetszik mint a s2 de ez az én véleményem
2012. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*processzor
2012. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!