Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber? Senkinek se ajánlom.

Boob9 kérdése:

Viber? Senkinek se ajánlom.

Figyelt kérdés

Ma szerettem volna beszélni a barátnőmmel Viberen.Eddig nagyon sokat smseztünk rajta,eleinte valóban gyorsvolt.. utána egyre jobban belassult.. éss ma már a telom is lefagy amióta rajta van a Viber.Na igen,ma akartam vele beszélni.. és késett a hang,recsegett.. az egész egy rakás sz@r senkinek sem ajánlom.. Samsung Galaxy Acera..


Vagy csak nekem rossz?



2012. ápr. 7. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak neked rossz. Esetleg a lassú netkapcsolat lehet az okat.

A lefagyás az viszont egy jó kérdés. Töröld le és ha még mindig lefagy akkor egyérteműen nem a viber votl az oka.

2012. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.de már próbáltam,és ha letörlöm akkor nem fagy le:D letöltöttem ismét és azonnal készvolt:D
2012. ápr. 7. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyedi lesz a probléma. Nálam még mindig gond nélkül megy.

Mindenkinek ajánlom!

2012. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább az Ace-ben keresd a problémát. :)
2012. ápr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de nekem is ugyanez a bajom vele jelenleg. Azaz, hogy egy darabig tudok beszélni vele, aztán el kezd a hang szakadozni és iszonyúan lelassul a telefonom. Mondhatni hogy szinte lefagy. Olyan mintha megtelne a memoriája, és onnantol kezdve minden gombnyomás percekig tart a talónak értelmezni.

Van már erre valami megoldás? ZTE Blade-m van.

2012. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!