Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 710-es telóm van...

Leányzó27 kérdése:

Nokia lumia 710-es telóm van és hogya lehet beállítani az ingyenes facebook-ot? 50 MB adatforgalom kb. mire elég?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Beallitast nem tudom, de 50mb az nagyon keves!Nekem 700 van es 2 het alatt siman elfogy!Mondjuk ez attol is fugg ,hogy mire hasznalod!
2012. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De, ha pl megnyitom pl. a facebook-ot ( nem a 0.face) akkor az kb. mennyi?
2012. ápr. 13. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

50 mega nem túl sok, én 100megából élek, igaz túllépem mindig.

ajánlom hogy opera mobile/mini böngészőt hazsnálj, az sokkal kevésbé eszi az adatforgalmat.

2012. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

50 mega nem túl sok, én 100megából élek, igaz túllépem mindig.

ajánlom hogy opera mobile

2012. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 30 megás van, az kicsit kevés, de ezt a t-mobile 50 megáról vitte le, amikor annyi volt, nekem még elég volt pont 1 hónapra, de persze ehhez az kell, hogy csak akkor kapcsold be az adatforgalmat, ha netezel, szóval nem szerencsés, ha folyamatosan szinkronizálja a dolgaid.
2012. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol lehet azt megtudni, hogy mennyi még a felhasználható adatforgalom?
2012. ápr. 13. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:

lumiákon és a Windows Phone-okon nem lehet megnézni az adatforgalmat, vagyis nincsen adat és hívás monitorozás. Elvileg a Nokia készít egy appot, ami ezt megoldja és a Piactérről le lehet majd tölteni.

Az 50 mega ennél a rendszernél arra elég, hogy az m.facebook.como-ot meglátogasd 1x egy nap, vagy az integrált facebookot (a kapcsolatok csempénél, ha be van állítva) frissítsed naponta 1x.

2012. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!