Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért szeretik...

Szerintetek miért szeretik annyian a Samsung s5230-at?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon gagyi.

2012. máj. 4. 15:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Most már mindenki rájött, a tulajok is gyűlölik.

1.5 éve még emlékszem, a sok elvakult samsungos gyökér a Blade ellenében is S5230-at ajánlgatott... De ez mindig megfigyelhető, fél éve még a Mini meg a Gio meg az Ace volt a király, mostanra rájöttek, hogy szarok. Ez nekem kb 5%-os válaszadási hasznosság-csökkenés képében jelentkezett, csak azért, mert én már akkor is fel tudtam mérni, hogy mi szemét és mi nem az. De most is van egy troll, nem is válaszol a kérdésekhez, csak lepontozza a Samsungot fikázó válaszokat. Kívánom neki, hogy örökké Samsung telefonja legyen. Ennél nagyobb átok nem jut eszembe így hirtelen.

2012. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vettem kb, nemsokkal azután h megjelent. 2009 nyarán. Akkor még nagyon jó telefon volt, és nem is volt nagyon húzós az ára. Nagyon tetszett h érintőgombos, előtte csak rendes billentyűs telóim voltak.

Ma is szívesen használnám, telefonálni és smst írni jó rajta, és nem zavarna h nem "okos".

Sajna 2 év után elszállt a kijelzője, így cserélnem kellett. Azóta is maradtam a Samsungnál, Giom van.

2012. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Mai szemmel már gagyi, persze. Főleg, mióta felütötte a fejét az Android láz.


Nekem a közeli ismerőseim / családtagjaim körében vam Ace, Mini, S, S2. Mindenki imádja a sajátját.

Szóval ez a csípőből jövő samsung bojkott-al nem kell foglalkozni. :)


A Samsung annál azért többet tett le az asztalra, hogy a "szemét" jelzőt érdemelje. :)

2012. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Újkorában sem volt jó, alig feleáron nagyságrendekkel jobb gombos telefonokat lehetett kapni.
2012. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Mit tett le? Egy kifogástalan telefont sem tudott még csinálni. Az S2 közelítette, de a kijelzővel és a szoftverrel azt is elbaltázták.
2012. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

"Újkorában sem volt jó, alig feleáron nagyságrendekkel jobb gombos telefonokat lehetett kapni."


Pontosan..gombos. Akkoriban amikor bejött az érintőképernyő a divatba, sokaknak csak az számított a telón, h ne gombos legyen, hanem érintős. Az s5230 úgymond olcsó volt a többihez képest. Az Ace ára akkor még a csillagok közt járt, amikor az s5230hoz bárki hozzájuthatott elég jutányos áron. Bár kinek mi a csillagos ár ugyebár.

Nekem sosem volt gondom a Samsung telóimmal, kivéve amit írtam fent,h elszállt a kijelzője. Azelőtt volt még 2 Samsung, gombos-kinyitós, azzal is meg voltam elégedve, amire kellett, arra jó volt.

2012. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Amit a Samsung letett az asztalra az egy jó vastag köteg pénz volt a reklámcégeknek.

És már többször elmondtam, és tartom magam hozzá: Az, hogy "nekem olyan van és nagyon szeretem", nem jelenti azt, hogy egy telefon jó, megéri az árát, et cetera.

Sarkított példával élve: hiába van egy Ladám, amit szeretek, mert buli, meg mert Zsiguli a király, attól az még sokat fogyszat, nem is túl kényelmes, és igencsak elavult.

2012. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Külsőre nekem nincs bajom velük, szerintem szépek, de ez szubjektív.


Szerintem a "nem tetszik a kijelzője", miért csak "XXX a pixelsűrűség" (nem mintha látszódna egy bizonyos szint felett), és társai szerintem csak sz@rrágás. Ha boltban lennék eladó, az ilyen mindenben meglátom a tüskét vevőket kizavarnám a pics@ba. :)


A HTC sem jobb, egy fokkal sem. A kollégám a Desire-től akar megszabadulni, mert SEMMI támogatás nincs a 1.5 éves, 120.000-s telójára. Felső vezetőknek nálunk mindenkinek Samsung S, és S2 van, és csodával határos módon látják a kijelzőt.... :) Nem fagyogat, de persze az is igaz, hogy nem teszik ki mindenféle terheléstesztnek, várva, hogy fagyjon, és lehessen fikázni. :)


Másrészt én WP7-es telót vennék, mivel az android mérhetetlen hardverigénye már sztem nevetséges. Itt pedig nem a Samsungról beszélek, hanem úgy általánosságban. Egyre másra jelennek meg a 2, 4 magos telefonok. Az android hardverigénye lassan túlszárnyalja a desktop windows 7 igényét. Persze...tudom...nyílt oprendszer, meg minden...de akkor is.

2012. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Na ez az... Akkoriban az összes érintős rosszabb volt, mint a gombosok, a sok hülye mégis rohant érintőst venni, mert az a menő... És azóta is ezekre épít a Samsung, sajnos sikerrel. Túl sok a tájékozatlan ember.
2012. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nekem volt Sony Ericssonom, Nokiám, LG-m Samsungom is régebben, a Samsung messze a legjobb volt. Mostmár nem is vennék mást, ha nem is a legjobbak hardveresen, azért messze túlélik a többi sz*rt.
2012. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!