Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért szeretik...

Szerintetek miért szeretik annyian a Samsung s5230-at?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon gagyi.

2012. máj. 4. 15:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én nem úgy látom, hogy tartósak lennének a Samsungok. Haverom SGH-E250-e 2 hét alatt megadta magát, mert elkopott a kicsúsztatásoktól a mechanikája, pedig nem sokat használta. Érdekes, hogy a SE V630i-m és a Z520i-m még ott van a dobozában, működik, pedig megjárták már a poklot mellettem. Szóval a személyes véleményem a Samsungról, hogy nem tud normális telefont gyártani, se minőségben, se hardveresen és az optimalizálás is csapnivaló, ráadásul van pofájuk még drágán is adni ezt a sz@rt.
2012. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Az én SHG-E250-em 2 év használat után is teljesen jó, ugyanúgy, ahogy a J700-am is... :)

Csúsztatós Sony-m csak egy volt, az is csak kölcsönbe, egy W205, annál sz*rabb telefon még nem volt a kezembe, az Android előtti Sonyknál nálam mindig jelentkező lassúság mellé még remekül szoruló csúszka is járt. :)

2012. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:

Mindenkinek megvan a saját véleménye,hogy kinek mi a sz@r.

Nekem már egy jó ideje ilyen telefonom van.

Anno, amikor megvettem, még nem volt annyira "divat" telefon, de pár héttel rá, már nagyon sokan ilyet használtak.

Azért vettem, mert árban is egy kedvező kínálat volt és azért tud is valamit, ha nem is olyan sokat.

Szerintem a célomnak egyenlőre megfelel,meg még szerencsére bírja a strapát is.


Az egyik véleményem az, hogy akinek nagyon gagyi ez a telefon akkor ne vegye meg és ne fikázza, ha másnak attól még van, mert lehet neki meg a tiéd lesz f@s.


A másik, aki pedig nem használja ki a telefon tudását, annak meg nem érdemes apucit lenyúlnia és százezres telefonnal a zsebében rohangálnia, pusztán divatból és felvágásból.

Az utóbbi általában a nálam pár évvel fiatalabb lányokra vonatkozik, de volt már rá példa több fiú ismerősömnél is.

2012. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
Nekem is volt 2 sony ericssonom,nokiam,motorolám és 3 samsungom..S5230-am is volt és akoribban nagyon jó telefon volt és olcsó is volt,már lassan 2 éve lesz meg és még mindig tökéletesen müködik...persze már nem az a telefonom...utána vettem sony ericcson xperia mini-t és mit ne mondjak 9 hónap alatt 7x volt szervizbe ezért lecseréltem újra samsung galaxy ace-re és ez a telefon a legjobb és a samsungok birják a legtöbb ideig tapasztalataim szerint!
2012. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
szerinted a galaxy ace és a samsung s5230 a legjobb telefon na látszik mennyire értesz hozzá az s 5230 1 szar a gombosok és sokkal jobbak a ace meg túl van árazva és a temple run is akad rajta röhejes 40 ezres telefon de már a temple run akad rajta... live oda vissza veri és olcsóbb is.
2012. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem 2 dolog miatt drágább a Samsung a Sony-nál: Név és minőség...
2012. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Csak kár hogy a Sony telefonok jobbak mint a Samsung telefonok és sokkal nagyobb névnek mondanám amúgy samsungból azért adnak el ennyit mert a galaxy s2 jó volt akkor gondolja az átlag ember hogya többi galaxy is és ilyan telefonokból adtak el 1 csomót mint galaxy 3 vagy ace amik nagyon gyenge telefonok minden szempontból.
2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
nagyobb névnek nem mondanám*
2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nem kezdek vitatkozni, mert úgysem lehet egyikünket se meggyőzni. :) Én kitartok a Samsung mellett, a többiek meg azt vesznek, amit akarnak, lényeg, hogy boldogak legyenek vele. :)
2012. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
kitarthatsz de pusztán adatok alapján látszik szar a samsung leszámítva az s2 őt.
2012. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!