Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért szeretik...

Szerintetek miért szeretik annyian a Samsung s5230-at?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon gagyi.

2012. máj. 4. 15:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Igazából szerintem 2 dolog miatt drágább a Samsung a Sony-nál: Név és minőség..."


Na pont ez nem illik rá... 1,5 éve van a családban egy Samsung Wawe. Amikor meg lett véve, akkor tyűűűű így, tyúúúú úgy...csak telefonálásra, e-mail olvasásra, sms-ezésre és néha internetezésre használja. 1 GHz-s proci az elején rendesen dolgozott...Most 1,5 év után lassul, az AMOLED kijelző valamiért sárgul (kezd kiégni?? a led?? na az furcsa lenne..) 2x volt szervizben, mert a 3G-s mobilnet, amire elő lett fizetve nem akart működni...ja hogy szoftveres baj volt, aha. A heti 3-4 kikapcsolás meg szokott történni.

A kérdésem a Samsung felé: Miért van az, hogy mind az Androidnál, mind a Bada rendszernél 1 év után (és még a memória sincsen tele) lassul, mint állat?? Kb egy s5230-as Samsung tempót idézett elő a telefon sebessége.

90 ezres telefonban szépen lassan megáll az elektronika...

szép! Mondhatom. Az s3 milyen lesz 2 év után?? Hozzá teszem, hogy üzleti célokra van használva a telefon.


A másik oldal a Nokia... ott is az 5230 és s60-as társai...undorító a sebessége a rendszer és a proci maximális kihasználhatóságához képest...

A legjobb telefonom a 6131-es Nokia volt...a gombnyomásra nyíló csoda jószág :) pihen a dobozában a könyves polcon :)

2012. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nos nekem 1 év után sincs semmi baj a Galaxy Minimmel, nem egy erőmű, attól függetlenül pl. ismerősöm fél éves ZTE Skate-jénél jóval gyorsabb.
2012. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ötöde felbontással lehet is gyorsabb ugyanolyan hardverrel...
2012. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Skate-be 800-as proci van, meg ha jól tudom 512mb ram.
2012. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
A proci ugyanaz, az órajel nem oszt nem szoroz. A memóriában igazad van.
2012. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!