Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért szeretik...

Szerintetek miért szeretik annyian a Samsung s5230-at?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon gagyi.

2012. máj. 4. 15:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

"Újkorában sem volt jó, alig feleáron nagyságrendekkel jobb gombos telefonokat lehetett kapni."


Ez viszont igaz! Ahogy másban sem, telefonban sem szabad megvenni az első szériás "demo" termékeket, mert azok általában sz@rabbak, mint a már kiforrott, de korábbi technológiával készült példányok.

2012. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

"Szerintem a "nem tetszik a kijelzője", miért csak "XXX a pixelsűrűség" (nem mintha látszódna egy bizonyos szint felett), és társai szerintem csak sz@rrágás. Ha boltban lennék eladó, az ilyen mindenben meglátom a tüskét vevőket kizavarnám a pics@ba."


Konkrétan ilyenek az eladók. Aztán csodálkoznak, hogy én küldöm el őket a pics.ába, és nem vásárolok náluk.


Akinek nem számítanak a legfontosabb dolgok egy okostelefonnál (mert ezek az 5 legfontosabb dologban benne vannak), az vegyen Siemens A35-öst.

2012. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

@15:50

Van 2 SE-om, az egyik 7 éves, a másik 4, hibátlanok. Még az akksijuk is. :)

2012. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

A Siemens A35 egyébként jó teló volt. :)))) Occsó, ronda, de stabil. :)


Nincs tökéletes telefon. Nekem csak az nem tetszik, hogy olyan "problémákon" rugóznak sokan, ami nem probléma. Kijelző...persze, ha nem látsz belőle semmit, és pixeles a betű, akkor az gáz. De ezen a szinten már az összes belépő szintű okosteló is túl van. Pixelsűrűség....hát...nem tudom. Ha nem nagyítóval, hibát keresve elemzed, akkor nem látod a különbséget. Főleg nem a fészbúúkozásnál. :)

2012. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nekem A35 volt az első, utáltam. :D


Nekem nagyon fontos a kijelző, mínuszos a szemem, közelre túl jól látok... 275 ppi-nél még simán látom pentile-os telefonnál a szubpixeleket, de az rgb se szimpatikus 250 ppi alatt. A pixelsűrűség netezésnél nagyon fontos, tegyél egymás mellé egy Live-ot és Ray-t, mindkettőn ugyanazzal az oldallal, lekicsinyítve. A Ray-en olvasható marad, bár apró, viszont a Live-on kis kockákká alakulnak a betűk, olvashatatlanul. Na most ugyanezt képzeld el feleakkora felbontással, ahogy a Samsung tolja ki a telefonjait...

2012. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy engem azért nem zavar a pixelsűrűség (persze egy bizonyos szint alatt gáz), mert eleve zavar az apró betű. Nem szoktam nezetni telefonon, csak ha nagyon kell, és akkor is igyekszem nem terhelni a szemem.
2012. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

"Nekem A35 volt az első, utáltam. :D "


Jójó, de azért stabil volt. nem tudott semmit, de azt konstansan hozta.

2012. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Jogos. :D 3 hónap után túladtam rajta, ahogy a következő C30-on is. :D
2012. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
C30-am is volt, meg C75 is. :) Én szerettem a Siemens-eket. Régi álmom, hogy egyszer betörnek az okostelefon piacra is. :DDD
2012. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Én egyedül az ME45-öt szerettem, a többi csalódás volt (C62 volt még utána).
2012. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!