Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hogy vagytok a telefonvásár...

Ti hogy vagytok a telefonvásárlással?

Figyelt kérdés

Eddig volt 4 telefonom, a mostani (x8) egy éve van meg. Mindig ilyen 30-35ezerér vettem a telefonjaimat, és egyik se volt meg 2 évig, bár egyszer úgy kaptam, 2x leéltem/elromlott, de akkor már amúgyis nagyon érett a csere. Gyanítom, hogy ez se lesz meg addig. Ugye azon a korszakon túl vagyunk, hogy sms,telefonálás, zenehallgatás. Ha vennék karácsony körül egy közép-felsőkategóriás telót (80-100k), azzal szerintetek tovább el tudnék lenni? Jó lenne beruházásnak?


Az X8 kicsi és gyakran laggol is, 3 col a kijelzője. Nem tudom teljesen kihasználni, a netezés is kínszenvedés (de azért szeretem :D). Az egyetlen ami mégis zavar, mielőtt vettem egy évvel az is csúcskategóriás volt.


Lényeg a lényeg: ha vennék egy drágább telefont, akkor az szerintetek elavulna olyan mértékben, hogy 2 év után laggolna, lassulna, megunnám, és nézegetném az új telókat?


2012. máj. 16. 16:53
 1/2 anonim válasza:

Nekem azok a dolgok számítanak a telefonnál, hogy tudjak vele telefonálni, sms-t küldeni, fényképezni és zenét hallgatni. Ilyen telefont 20-25 000 Ft-ért lehet kapni. Volt 2 azonos márkájú telefonom, amik 2 évente döglöttek be. Aztán vettem egy másik márkájút, az még bírja. Már régebb óta is, mint a többi.

Nekem ettől drágábbra nem is tellene.

Amúgy meg annyira rohamosan fejlődik a technika, hogy minden hamarabb elavul, annyi új dolgot kitalálnak már.

De a te pénzed, a te döntésed.

2012. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"akkor az szerintetek elavulna olyan mértékben, hogy 2 év után laggolna, lassulna, megunnám"

Ha elborul a teló agya, nyomsz egy hardresetet és jó lesz újra, 2 év múlva is. Esetleg elunnád, mert ezt az "elavulás" rizsát a marketing tömi az arcotokba, ti meg lelkesen zabáljátok :)

Egyébként az a mókás, hogy egy adott telefon idővel egyre jobb lesz a megjelenő újabb romokkal és szoftverekkel :)

2012. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!