Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995? Érvek mellette...

Alcatel OT 995? Érvek mellette, érvek ellene?

Figyelt kérdés
Hasonló árkategóriás telefont keresek (vagy legalábbis nem drágábbat), de azt hallottam, hogy az akku nem bírja sokáig és a fényképminősége sem éppen jó. Kicsit bővebben valaki, akinek van tapasztalata tudna mellette vagy ellene írni pár szót?

2012. máj. 31. 06:20
1 2
 1/14 Electronicperson ***** válasza:
2%

érv ellene: alcatel

érv mellette: semmi

2012. máj. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Első egy hülye márkahuszár.

Érv mellette: erős hardver, beígért ICS frissítés, nagyon jó ár, nagy (ha ez számít) HDMI port.

Érv ellene: kijelző lehetne jobb is (217 ppi, nem vészes, de van azért szebb).

A fényképezője olyan mint az árban hasonlóké (de pl Galaxy S és S pluson húszezerrel többért még vaku sincs). Akut meg főleg az SPB Shell 3D fogyasztja, ez bármikor lecserélhető, de amúgy ez is olyan mint a többi Androidosé.

Summa summarum: ennyiért ilyen erős hardvert nem kapsz. Inkább tízszer ilyet vegél mint ugyanennyiért egy Galaxy Ace-t.

Amin még érdemes lehet elgondolkodnod az az SE Xperia Neo V. Jobb kijelző, de gyengébb hardver és kisebb.

2012. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Rensisnek igaza van, az első egy márkahuszár! (az iPhone-t is Kínában gyártják!)

Ár-érték arányban egy nagyon jó telefon! Természetesen vannak jobb telefonok is, de azok 2x 3x enyibe kerülnek.

Akkumlátor - minden okostelefont (a legjobbakat is) le lehet meriteni extrém használattal, örülünk ha 1 napot kibír (vagy autós töltő, usbtöltő)

Fényképező - sajna nem a legjobb, de tudomásul kell venni ez egy telefon, és soha nem fog olyan képeket csinálni mint egy fényképezőgép (facebook, iwiw, képmegosztásra kiváló,még túl jó is!)

Itt a teszt, ezt olvasd (a hozzászólásokat is)

[link]

2012. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

jó telefon

50ért meg főleg

a hardver az hasit benne

a nagy kijelzon minden látható

és jön rá hivatalos ics

a kameráját is eltalálták

2012. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50.000 Hol a franca láttátok ti?Én eddig csak 65.000 láttam (kártyafüggetlen).Légyszíves linket hogy higgyem el:D
2012. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! :) Esetleg a hangszórójáról, médialejátszásról valami infó (minőség, akadozik-e stb.)?
2012. máj. 31. 20:54
 7/14 A kérdező kommentje:

5/6-nak: [link]

Domino kártyával webshopár... ha valóban mindent tud amit olvastam róla, akkor ár-értéket nézve nem rossz! :)

2012. máj. 31. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Az alap média lejátszó az egyik androidnál sem egy húde nagy durranás, de felraksz egy MX Playert és már minden szép és jó.
2012. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen készülékem van! Hibátlan a media lejátszója! Soha nem akad és szépen gyorsan, gördülékenyen játsza le a filmeket/klipeket/zenéket! A hangszórója is jó, filmnézéshez és zenehallgatáshoz is (viszont ha telefonálás közben kivan hangosítva, ott valamiért torzít egy picit, de média lejátszásnál hibátlan, szóval lehet nekem van valami elállítva rajta) :)
2012. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szuper! Sokat segítettetek, köszi! (:
2012. jún. 3. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!