Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995? Érvek mellette...

Alcatel OT 995? Érvek mellette, érvek ellene?

Figyelt kérdés
Hasonló árkategóriás telefont keresek (vagy legalábbis nem drágábbat), de azt hallottam, hogy az akku nem bírja sokáig és a fényképminősége sem éppen jó. Kicsit bővebben valaki, akinek van tapasztalata tudna mellette vagy ellene írni pár szót?

2012. máj. 31. 06:20
1 2
 11/14 peti831214 ***** válasza:

Érv ellene: NINCS

Érv mellette: K.rva jó telefon k.urva jó áron :)


Nekem 2 hete ilyen van, szal tudom mit beszélek!!!

2012. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kb. 3 héttel az átvétel után az én kis Alcatelem tönkrement... hívás közben kikapcsolt a kérenyője, és a hangposta szólt tovább, csak épp nem lehetett kinyomni semmit. :/ Nem az akksival van a baj, az tuti.

Garanciával megpróbáljuk visszacserélni...

2012. júl. 1. 11:12
 13/14 anonim válasza:

És az alatt a 3 hét alatt hogy szerepelt? Kicserélték, vagy berhelték?

Én is épp most akarok venni...

2012. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy a töltővel volt némi probléma, nem a telefonnal (szerencsére)...

Ha lemerül a telóm, először a képernyője kapcsol ki, ennyi.

Egyébként szinte hibátlan teló, hétköznapi használatra tökéletes! :)))) Imádoooom

2012. júl. 25. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!