Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung galaxy S plus-ról?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy telefont,mert a mostani Sony vivazom megadta magát,villog a kijelzőm mint egy kiégő félben lévő neoncső stb..

A Samsung galaxy s nagyon megtetszett,de azt már nem lehet kapni a Tmobile-nál,ezért Galaxy s plus-t válaszottam.

Tehát megéri-e az árát az telefon az érdekelne.

Ha van tudtod ebben az árkategóriában ennél jobb telefont,akkor írjátok le légyszíves és azt is,hogy miben jobb!

Előre is köszönöm mindenkinek!



2012. máj. 31. 12:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Nyugottan vedd meg, gyönyörű telefon nekem ilyen van, nem fagy, stabíl, az anyaghasználat 1.osztályú, a kijelző gyönyörű, nem értem egyeseknek miért nem tetszik a Super Amuled?!! Káprázatos színek!! Ne hagyd magad rábeszélni az Alcatel-re!! Én is itt kérdezősködtem, hogy megvegyem e és majdnem lebeszéltek róla, de mivel 2 ismerősömnek is ilyen van (az egyiknek több mint 2 éve tökéletes/sima S, de szinte ugyanaz) és örülök, hogy e mellett döntöttem, csak ajánlani tudom!
2012. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Bármelyik telefonnak lehet akármilyen gondja, akár egy 150 ezer Ft-osnak is!!!
2012. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

3 napja nálam van a Galaxy S plus és nem tudom miért szólták le!?

Sok drágább telefonnak nincs ilyen szép képe, mint ennek!

Gyors és egyáltalán nem gagyi a telefon anyaga.


Lehet,hogy az Alcatel olcsóbb és még jobb(ezt azért kétlem)

de nekem ez volt szimpatikusabb!

És akkor most jöhetnek a hozzászólások,hogy mekkora barom vagyok amiért ezt vettem...:)

2012. jún. 12. 11:02
 24/42 anonim ***** válasza:
Te bajod. De ezek után ne merj ide visszajönni, ha bármi baja van.
2012. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Te dolgod. Nem kötelező a hozzáértőkre hallgatni.

" Sok drágább telefonnak nincs ilyen szép képe, mint ennek"

A kíváncsiság kedvéért, mondj egyet!

2012. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Gratulálok a telefonhoz, használd egészséggel! Hidd el nem fogsz csalódni!! Jól tetted, hogy ezt választottad! Csak meg kell fogni a telót..önmagáért beszél! Hol van ehhez képest egy alcatel? Mondhat akárki bármit, hogy az Alcatel mosmár jó, meg mittudomén, de a két márkanév szerintem nincs egy súlycsoportban!!
2012. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "Ne merj ide visszejönni"????!!! Eszem megáll
2012. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

"a két márkanév szerintem nincs egy súlycsoportban"

Az a baj, hogy ez az egyetlen érv, amitek van.

2012. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
..és ez az egy érv pont elég
2012. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Ez inkább ellenérv. A Samsung soha nem volt jó, és ha nem változtatnak a stratégiájukon, soha nem is lesz. És nem fognak változtatni - a hülyékre építenek, és nagyon bejön nekik. Túl sok hülye van.
2012. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!