Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung galaxy S plus-ról?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy telefont,mert a mostani Sony vivazom megadta magát,villog a kijelzőm mint egy kiégő félben lévő neoncső stb..

A Samsung galaxy s nagyon megtetszett,de azt már nem lehet kapni a Tmobile-nál,ezért Galaxy s plus-t válaszottam.

Tehát megéri-e az árát az telefon az érdekelne.

Ha van tudtod ebben az árkategóriában ennél jobb telefont,akkor írjátok le légyszíves és azt is,hogy miben jobb!

Előre is köszönöm mindenkinek!



2012. máj. 31. 12:47
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

SoldierL

Ezzel kábé csak bizonyítod, hogy mennyire nem értesz ahhoz amiről beszélsz. Leszólod az Alcatelt, mert (szerinted) szar. Amellett az egekbe magasztalod a Samsungot mert (szerinted) jó. Én viszont ezzel szemben tényekkel és tapasztalatokkal tudok érvelni, nem szubjektív fanboyos hozzáállással.

2012. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
valakinek nem csak a belső számít... pl. nekem se samsung galaxy mini helyett ami tudtam hogy androidos.. divát vettem mert szerintem csúnya. néz rá az alcatelre milyen gázul néz ki.. + nem kell azzal szarakodni hogy memória kártyát vegyen bele mert belső memóriája csak 1Gb ... -.-"
2012. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

"Te bajod. De ezek után ne merj ide visszajönni, ha bármi baja van."

Jolinar ha valami gondom lesz a telefonnal(előfordul akármelyik márkánál) akkor a szervizbe fogom bevinni nem ide jövök!

"Ti hozzáértő emberek" leszóltok mindenkit,mert ezt vagy azt olvastatok akármelyik telefonról,ez az Alcatel amit ti annyira istenítetek nemrég jelent meg,honnan veszitek hogy tovább bírja a Samsungnál? Kinek van közületek olyan telefonja?

Tesztek alapján sok minden kiderül a telefonról,de az nem hogy mennyire hosszú az élettartama!


Azt írtam,hogy ha írtok jobb telefont,akkor írjátok le miben jobb.Erre egy embere írta,hogy azért jobb,mert lesz rajta ICSl.

A többiek pedig simán csak leszólták a samsungot,mert ugye az alcatel sokkal jobb.Ha azt állítjátok,hogy a telefonok belseje ugyan az,AKKOR AZ ALCATEL MIÉRT BÍRJA TOVÁBB SZERINTETEK?

2012. jún. 12. 18:33
 34/42 anonim ***** válasza:
Már leírtam. Csak a proci ugyanaz, a nyákot és a perifériákat a gyártó teszi bele.
2012. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Meg le lett írva a vaku és a hdmi. Hogy azt már ne is említsem, hogy nem tré pentile matrixos a kijelzője . Úgy látszik el se olvastad mit írtak.


Egyébként meg az 1 giga belső memória tökmindegy, a két készülék közti árkülönbségből 2x32 gigát lehetne bele venni. Az hogy csúnya, meg csak a te véleményed.

2012. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Veszekedtek itt a semmin..egy lapon röhej említeni a Samsungot az Alcatel-el :O Akármit is ír ide az ember, minden betűbe beleköttök!

Jolinar:

Próbálhatnád higgadtabban, normálisabban kezelni a dolgokat! Ha téged nem hülyéz senki, légyszíves te se tedd!!

Nem azt mondom, hogy a samsung gyártja a világ legjobb telefonjait, de ne fikázzuk már le olyannyira, hogy még egy Alcatelnél is szarabb legyen..álljunk már meg..

2012. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Itt nem az a baj, hogy mi fikázzuk a Samsungot, hanem hogy te az Alcatelt. És az egyetlen érved rá az, hogy Alcatel felirat van rajta. Ezzel szemben nekünk vannak értelmes érveink. Lehet, hogy ez neked a kicsi lelkivilágodba vág, de az Alcatel OT-995 jobb mint Samsung Galaxy S plus. Ez tény.

Az egyetlen amiben jobb a Samsung, az a belső memória mérete (ez is csak féligazság, mivel nemzetközi piacon van 8 és 16 gigás változata is, más kérdés, hogy hozzánk nem került ilyen).


De ha tudsz egy tényleg meggyőző érvet mondani a Samu mellett (azon kívül, hogy Samsung, meg hogy "szebb"), esküszöm kihajítom a Sensationömet és veszek egyet.

2012. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
Bár nem vagyok nagy szakértő, nekem nagyon tetszik ez a telefon és meg vagyok vele elégedve, mert mindent tud amit egy Androidos okostelefonnak tudnia kell. Nem is értem, hogy lehet szinte minden ismerősömnek Sanyi Xperia X8 telefonja...
2012. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Hát igen nem nagyon értesz hozzá. A két készülék között cirka 50000 pénz van.
2012. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:

Sziasztok!

Én anno Alcatellel kezdtem a pályafutásom (ez még kb. 10 éve volt), de akkor annak, aminek kellett egy telefon (ergo telefonálni és smst írni), tökéletesen jó volt. Tény és való, hogy nem volt vele semmi baj! De ismétlem, ez 10 éve volt!

Ezt követően kaptam egy kinyithatós Samsungot (E330), és teljesen beleszerettem! Több, mint 3 évig használtam, de aztán kaptam egy újabbat (F330). Viszont itt fontosnak tartom megemlíteni, hogy az említett E330-at anyukám még egy évvel ezelőtt használta úgy, hogy tökéletesen jól működött, és mai napig nincs semmilyen hibája!!!

Az F330-ban ugyan 4 év állandó használat után tönkrement a "csuszka", de ha azt kicserélném, még a mai napig működne rajta minden.

Ahogy az előző telefonom tönkrement (amit egyébként imádtam mind a kinézete, mind a működése miatt), kaptam egy "átmeneti" telefont, egy s5230-ast - amit ugye szinte már egy doboz gyufa mellé adtak ajándékba anno -, és ezzel sincsen konkrétan semmi bajom. A képek, amiket csinál, sokszor vetekszik egy középkategóriás digitgéppel, és megmondom őszintén, én legelső sorban ezért is imádom a Samsungot. Vagyis a képei miatt! Messze a legszebb képeket csinálja bármelyik telefonnál, és a gyönyörű kép megjelenik a tv-knél is!

Igaz, hogy én nem értek, és nem is akarok annyira belefolyni a telefonok tudásába, de azt ERŐSEN CÁFOLOM, hogy hamar tönkremennek, és minden sz@r rajtuk/bennük!

Ezt pedig tapasztalatból mondom, ugyanis a családban volt már Sony, Motorola, Nokia, és Alcatel telefon is, és egyik sem bírta olyan sokáig, mint az én Samsungjaim!

Most pedig ott tartok, hogy októberben veszem meg a Samsung Galaxy S III-amat, illetve apukám is mielőbb váltani akar Nokiáról... Nemrég nézte a korábban emlegetett OT-995-öt, de telefontesztek alapján ez már leesett az esetlegesen megvásárolandó telefonok listájáról.

2012. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!