Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyuék miért "répák"?

Anyuék miért "répák"?

Figyelt kérdés

Most egy Samsung Xcover II-m van.

Egy HTC Desire S-t néztem ki magamnak 80ezer forint, és van egy csomó extra + 2 év gari kártyafüggetlenül.

Saját pénzemből venném, 14 éves vagyok.

Anyuék nem engedik meg megvenni, mert a mostani mindig leesik, és hogy nem tudnék vigyázni rá.

1. Egy 80 ezres telefont nem dobálnék,

2. Az Xcover egy strapatelefon az istánálgyonmeg...-.-


Szóval mit tehetnék, hogy engedjék.?



2012. jún. 9. 18:02
 1/10 anonim válasza:

há menjé' oszt vegyed magadnak meg

mit kell kisérgetni..

2012. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
oszt ne rinyálj has elopták....
2012. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem kell kírérgetni, de mikor legutóbb a xxcover 2-met vettem azt földhöz vágták, mert ők már ezt sem akarták, és mégis megvettem.

hálisten egy igaz hogy gyenge, de strapateló, szoval nem lett baja.

2012. jún. 9. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:

1.Mond meg azt amit leírtál.

2.Amikor jó hangulatuk van, akkor beszéld meg azzal a szülőddel, akit úgy érzel, hogy jobban megengedi.

3.Mond meg nekik, hogy a saját pénzedet miért nem költheted arra, amire szeretnéd.

4. A régi mobiloddal mit csinálnál?

2012. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát, mivel egyik haveromnak mbedöglött a régi LG-je ezért neki adnám a Samsungomat, és ezeket mind elmondtam már.

A válasz: "NEM!!!"

2012. jún. 9. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor a régit add el, és vedd meg..

Fesd át olyanra, mint az előző, és észre se veszik.

Legalábbis ahogy leírtad, szerintem nem nagyon értenek a telefonokhoz.

2012. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó: ha-ha-ha....

hámmégis hogyaszőröstalpú jetibe festeném át? xD

2012. jún. 9. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Ha fekete festés kell, felgyújtod. :D Igaz, használhatatlan lesz, de legalább át lett festve.

2. Körömlakk már egész olcsón van.

3. Ha nem zavar, hogy szappan módjára csúszik, ajánlom a zománcfestéket.


Viccen kívül pedig: Köss velük alkut. Az új mobilhoz veszel egy szilikon tokot is, és x időnként ellenőrizhetik, sérült-e a mobil. A tok meg ha sérül is, nem tétel egy törött kijelzőhöz képest.

2012. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok:

nem úgy értettem, hogy te fesd át, de vannak olyanok, akik ezzel foglalkoznak, mintát raknak rá.

Mond meg, hogy olyan legyen mint az előző, de attól még kisebb marad, de lehet hogy nem veszik észre.


Később: hol a 80 000-ed??

Te: öööööö

2012. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egész jól elvagytok a kérdéssel. A lényeg az, hogy szerencsétlen gyerek miként közölje a nyilvánvalóan hibás szüleivel, hogy új telefont akarna? A pofám leesett, mikor olvastam, hogy az új telefonodat a földhöz csapták. Most őszintén, csinál ilyet, egy érett szülő?

Ha esetleg rosszul érintene a véleményem a szüleidről akkor ne haragudj.

Meg amúgy anyukádékat milyen kár érné, ha ledobod a tizedikről az új telefonod? A helyükben én annyit mondanék, hogy még jó, hogy meg van a régi, aztán fiam kezdjél el újra gyűjtögetni.

2012. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!