Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet nyomozni valahogy az...

Ki lehet nyomozni valahogy az imei számot? Elhagytam a telefonomat Londonban. Szerintem a buszon, tehát le is adták a talált tárgyak osztályán, de csak akkor kapom vissza, ha tudom a sim számát vagy az imei számot.

Figyelt kérdés
A telefonom doboza már rég nincs meg és a sim kártyáé sem. Ki az aki ezt elteszi? Ki tudom valahogy deríteni az imei számomat, vagy inkább intsek búcsút a telefonnak? Nem hiszem hogy eladták volna, mert egy olcsó kis nokia c5-00, de nagyon a szívemhez nőtt.

2012. júl. 7. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hivatalosan, szolgáltatótól vetted, akkor az ügyfélszolgálaton meg tudják mondani. Persze ehhez meg az ügyfélbiztonsági kódodat kell tudni.
2012. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem erre keresztet vethetek.
2012. júl. 7. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
ha esetleg számítógéppel szinkronizáltad, azt hiszem a nokia suite megjegyzi az imei-t. (de lehet rosszul emlékszek)
2012. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átnéztem, de a telefonszámokon, kepéken és videókon kívül semmi nincs ott. Ha nem lennének rajta kompromittáló dolgok, akkor nem is érdekelne annyira, de így elég gáz.
2012. júl. 8. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!