Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Samsung Galaxy s3?

HTC One X vagy Samsung Galaxy s3?

Figyelt kérdés
A kérdést azért teszem fel, mert nagyon nehéz a döntés, hiszen a 2 telefon hasonló kategória. Az s3 egy nagy tudással rendelkező készülék, szemmozgást követő rendszerrel meg egy jól kialakított androiddal, viszont egy elég műanyag cuccot + elég tuccattelót kapunk, a One X pedig egy kicsit korlátozottabb (pl. nincs hdmi kimenet), viszont amikor a kezembe veszem azt érzem, hogy minőséget tartok. Tehát mi a véleményetek? (esetleg némi magyarázat is jó lenne) A válaszokat köszönöm előre is.

2012. júl. 30. 22:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy összehasonlítás, ez segíthet. Első voltam

2012. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
55%

S3-at vedd

Hidd el megéri én is onex-ről váltottam

Ég és föld!

2012. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

""S3-at vedd

Hidd el megéri én is onex-ről váltottam

Ég és föld!""


Te mit keresel a mobiltelefon kategóriában? Itt ajánlgatod a Samsung sz*rjaidat,menj el innen.


Kérdező: Előttem mindent leírtak a One X-ről,tényleg ez a legjobb választás,ilyen 50% alattiakra meg ne hallgass,mind Samsung fanok.


+1 One X

2012. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
46%
Használtam már mindkettőt 1-1 napig, egyértelműen az S3 a jobb.
2012. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

#14


És miért is olyan egyértelmű ez?

Egyébként SGS3 sem szar telefon, hülyeség azt mondani, de csúcskategóriában nincs helye.

A gond az, hogy a Samsung jóval nagyobb cég, és jóval több telefont ad el, így nagyobb a rajongóbázisa is, akik védik a telefont.

2012. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

One X.

Olcsóbb, legalább vannak rá játékok, amik kihasználják a 4 magot, sokkal jobb az anyaghasználata, és a kijelzője, hardverben meg csak egy picit rosszabb.

2012. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy a HTC rajongók miért jönnek állandóan a műanyag hátlappal,és akkor mivan,ha műanyag és kit érdekel,ha leveszem és hajladozik.Volt olyan telefonon aminek pl fém volt a borítása és esküszöm,hogy a műanyag jobban tapadt,a fémnél csak izzadt a tenyerem és állandóan kicsúszott a kezemből,most nem a HTC-ét akarom itt lealázni és a Samsung-ot sem akarom itt fényezni,én csak arra akarok kilyukadni,hogy minden telefonnak megvannak a sajátos hibái.

(Remélem,hogy hasznos választ adtam és HTC-ések most tényleg ne haragudjatok,de engem jobban meggyőzött az S3.)

2012. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy s3
2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ha van eszed rám hallgatsz és a HTC One X-et veszed meg.

Nem vagyok HTC fan, egyszerűen jobb telefon.Én samsung telefont nem vennék akkár menyibe is kerül és akármenyire reklámozzák.A "szemmozgást követő rendszer" meg a többi f*szság csak fölöslege eyecandy, ha normálisan működne se vennéd hasznát.

2012. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ez kimaradt:


( [link]

2012. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!