Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Samsung Galaxy s3?

HTC One X vagy Samsung Galaxy s3?

Figyelt kérdés
A kérdést azért teszem fel, mert nagyon nehéz a döntés, hiszen a 2 telefon hasonló kategória. Az s3 egy nagy tudással rendelkező készülék, szemmozgást követő rendszerrel meg egy jól kialakított androiddal, viszont egy elég műanyag cuccot + elég tuccattelót kapunk, a One X pedig egy kicsit korlátozottabb (pl. nincs hdmi kimenet), viszont amikor a kezembe veszem azt érzem, hogy minőséget tartok. Tehát mi a véleményetek? (esetleg némi magyarázat is jó lenne) A válaszokat köszönöm előre is.

2012. júl. 30. 22:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

bocs, na szóval:


[link]

2012. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Eddig az állás One X: 7

Galaxy S3: 5

Én annyira nem értek a telefonokhoz, de videók alapján én is a htc re szavazok szóval, 8:5

2012. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

sziasztok. Nagyon kosznnom a sok segitseget, a hox felre van mar rakatva szep feherben, de meg mindig nem tuti a dontes. Azert valasztottam a hoxot ott a helyszinen, mert kezembe vettem a 2 telot es valahogy az minosegibbnek tunt, am holnap meg modosithatom, ezert leirom, hogy nekem mire kene.


Sokat netezek, szinkronizalok, tor'nt es szovegbevitel, meg szeretem ha egy telo sok kenyelmi szolgaltatasral all elo es egy komfort erzetet ad, meg van benne nemi egyediseg. Kulsore legyen sportosan elegans, de inkabb utobbi.

Nem szoktam telon jatszani, a netes alkalmazas a legtobb. Jah + voip.


Nehez a dontes mert a samsungba anyira nem bizok, viszont htcm meg nem volt.


Hat........ :)


bocsi a sok hibaer, de egy v640i n irok a buszon. Lol.

Ha van meg gondolat szivesen fogadom es az eddigieket is koszonom szepen, majd osztom a hasznosokat geprol.


Udv,

2012. júl. 31. 19:55
 24/31 anonim ***** válasza:
Remélem nem bánod meg. Ez normális itt olyanok vannak akik szeretik a samsungot..azok ajánlják..akik meg nem szeretik..azok a másikat fogják ajánlani még ha 6 éves Nokia volna is itt :D Ez az én véleményem...
2012. aug. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
HTC One X :)
2012. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én is most tervezem a mobilcserét, két mobil közt gondolkodok, mert ugye ezektől nincs erősebb jelenleg még.

S3-at kipróbáltam már, tetszett összességében. Kijelzője szép színekkel bír, ppi értéke is 4s felett van, mondjuk itt 4,8"-re van 336 ha jól tudom, míg szifonnál 316ppi jut 3,5"-re. Eddig számomra idegen volt az android és mondták, hogy ios után nagyon kellemetlen lesz. Nekem valahogy teljesen másként mutatkozott be a Samu android kezelőfelülete. Szép, letisztult formaterve van a mobilnak. Kamera jobb az s2-étől, videózás közben tudsz fotózni.

Htc-t tartom még esélyesnek, de az épp nem volt készleten, így még nem végleges a döntésem.


Nem lehet csalódni egyáltalán ezekben!

2012. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

# 26


A galaxy S III ppi-je 306 ami alacsonyabb mint ami az iphone 4s-nek van. Ezeket az xperia S veri mert annak 341 ppi-s a kijelzője.


Kérdezőnek: En a Samsungot mondanám, de a HTC-ben sem fogsz csalódni.

2012. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok! még1x köszi a válaszokat.

a Samsungot vettem meg és nem csalódtam. nem tudtam beakasztani a net és a voip csak úgy repül rajta és úgy egyben jó ahogy van.

(azért a hox doboza jobban össze van rakva ugye, de nekem megteszi ez is egy darabig. :)

Üdv, :):)

2012. aug. 5. 12:35
 29/31 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel!
2012. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Jó választás :)
2012. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!