Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Havonta mennyi kb a mobilszáml...

Havonta mennyi kb a mobilszámlád a hívás, SMS és mobilnet együtt? (További kérdések lent)

Figyelt kérdés

Előfizus vagy feltöltős vagy? Milyen operációs rendszerű a telefonod?


Én kb havi 1.000 Ft-ot költök, mert otthoni és nyílt WiFi hálózaton megoldom a kapcsolattartást (Skype, Viber és E-mail segítségével). GSM hívást csak ritkán indítok.


És Te?



2012. szept. 25. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ki szoktam jönni a csomagomban foglalt 3000 Ft-ból havonta.

Androidos telefon, van benne egy kevéske mobilnet is, pár ingyen sms.

2012. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3500 az alapelőfizum. Ez elég mindig smsre, bármilyen hívásra. Van 2db családbarát szám beállítva. Ez 3000ft. Ez van a legtöbbet használva, így megéri. És van egy 1000ft netcsomag. Melóba nem használom. Itthon, vagy itt ott igen, sokszor munka miatt is, úgyhogy kell. Szal ennyi. Symbian^3 oprendszer van a telefonomon. Van droidos is, de nem szeretem. Ezt használom rendszeresen.
2012. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előfizetés és 12 000 körül van.

Androidos

és a parkolást is telóról intézem

2012. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kisvuk29 ***** válasza:
Mivel feltöltős vodás vagyok így 2500 a net havonta (1GB) és változó mennyit hívok és sms-ezek,de van wifi is így több int 1 GB-t netezek el havonta.
2012. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!