Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti nem tapasztaltátok, hogy...

Ti nem tapasztaltátok, hogy az elmúlt 2-3 hónapban jelentősen megemelkedett a telefonszámlátokszámlátok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy lett telefonadó... de tavaly még 5000-6000 ezres számláim voltak, az utolsó 3 hónapban pedig mindegyik 20.000Ft felett volt,pedig semmivel sem telefonáltam többet,mint tavaly..Kértem részletes hívásértesítőt,amibe sok minden nem stimmelt...naponta 7-8 indított hívásom volt,s több elküldött sms-em...ami lehetetlen! Felhívtam a szolgáltatót (piros..), ott egyből azt mondták, hogy nem tudok semmit tenni,mert ha pereskedek, a bíróság ezt a részletes hívásértesítőt kérné,mert ez már egy ellenőrzött,lezárt számla...aztán letették mondván,hogy biztos én törölgettem ki a telefonomból az elküldött sms-eket,és híváslisttát. a napokban több közeli ismerősöm mondta,h nekik is ilyen problémáik vannak! Tapasztalt még vki ilyet??

2012. szept. 25. 14:30
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Én Tök - Tomilos vagyok.

Nekem havonta 11ezer forint a számlám. Lassan már 1 éve. Én nem tudok részleteset kérni, mert az édesapám nevén van az én számom is és a család összes száma is.

Vettem múlthónapban egy kártyát magamnak (előfizust) és csak ezt használom. Kíváncsi vagyok, hogy most is 11ezer lesz-e a számlám?!

A régi számon csak bejövőt fogadok, kimenőm se beszélgetésben, se sms-ben, sem netes szolgáltatásban nincs.


Egyébként én is sokszor mondom édesapámnak, hogy valami nagyon nem stimmel, de mindig azt mondja, hogy én beszélek sokat.

Ettől függetlenül 2 éve már kikérettem a részletes híváslistát. Akkor 50 ezer körül volt csak az én számlám! Akkor kiderült, hogy valami nagy gond volt a szolgáltatónál, mert hajnali 1-től 7-ig beszéltem egy számmal, miközben én külföldön voltam és apáméknál volt a telefonom bekapcsolva..

2012. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Én nem, Hála Istennek! De a férjemnek eltűnt 600 huf a T-Mobilo-os kártyájáról és fogalma sincs hova, mert nem beszélt. Ez tényleg így van. Ezek a szolgáltatók azt csinálnak, amit csak akarnak, mindegyik.
2012. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem,sőt,kevesebb.De nem is telefonálok annyit.

szintén vodafone

2012. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem már vagy 3 éve 3500ft és ezt sohasem lépem túl....most sem
2012. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem témába vág, de azért gondoltam megkérdezem! Nincsen véletlenül valaki (pl gyereked), aki használhatta a hátad mögött a telefont?

Szép nem szép előfordult, hogy én is telefonáltam anno suttyomban anyu telefonjáról.

Ha ugyanannál a szolgáltatónál vannak ilyen növekedések, akkor viszont próbálnám összefogni őket és valahogy csoportosan bemenni, hogy tegyenek valamit, mert simán lehet hogy az ő rendszerükben van valami hiba, csak egyenként könnyű lerázni az ügyfeleket.

2012. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem nincs még... meg ugye kértem a részletes híváslistát,és azon rajta vannak a számok,hogy kiket hívtam..barátomat szoktam hívni a leggyakrabban,de nem napi 7-8x!! és mindegyiknél az ő száma szerepel..
2012. szept. 25. 14:41
 7/24 anonim válasza:
100%
Igen, helyedben én is körülnéznék a családban, mert ez nagyon bűzlik... Nincs gyerek? Ha van, nyakamat rá merném tenni, hogy ő a "tettes".
2012. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
egyébként amikor jöttek a 20ezres számlák sorba,gyorsan vettem egy feltöltőkártyás vodás kártyát...500ft os lebeszélhetősségel..aktiváltam,s már akkor csak voda-s számot tudtam csörgetni..hova tűnt az a 460 ft???
2012. szept. 25. 14:43
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sose volt ilyen gondom, de lehet, hogy azért, mert feltöltőkártyás vagyok, és nagyon ritkán szoktam telefonálni és smst írni is. Nekem egy 3500-as feltöltés általában elég kb. egy fél évre.
2012. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem lehet, hogy a mobilneted tette ezt a kegyetlenséget? Nagyon sok ismerősöm ráfázott már a nettel!

2012. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!