Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti nem tapasztaltátok, hogy...

Ti nem tapasztaltátok, hogy az elmúlt 2-3 hónapban jelentősen megemelkedett a telefonszámlátokszámlátok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy lett telefonadó... de tavaly még 5000-6000 ezres számláim voltak, az utolsó 3 hónapban pedig mindegyik 20.000Ft felett volt,pedig semmivel sem telefonáltam többet,mint tavaly..Kértem részletes hívásértesítőt,amibe sok minden nem stimmelt...naponta 7-8 indított hívásom volt,s több elküldött sms-em...ami lehetetlen! Felhívtam a szolgáltatót (piros..), ott egyből azt mondták, hogy nem tudok semmit tenni,mert ha pereskedek, a bíróság ezt a részletes hívásértesítőt kérné,mert ez már egy ellenőrzött,lezárt számla...aztán letették mondván,hogy biztos én törölgettem ki a telefonomból az elküldött sms-eket,és híváslisttát. a napokban több közeli ismerősöm mondta,h nekik is ilyen problémáik vannak! Tapasztalt még vki ilyet??

2012. szept. 25. 14:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nincs mobilnetem!
2012. szept. 25. 14:47
 12/24 anonim válasza:
100%

Nekem 4000 forint körül szokott lenni a telefonszámlám. Amikor rettentő sokat telefonálok, akkor is max 9000 ft.

Ha tehetem emailt írok, vagy skype. Amúgy meg 4után kedvezményes nekem és hétvégén, akkor telefonálok. Meg persze akkor, ha muszáj és akkor is 1-2perc alatt le szoktam rendezni, nem szeretek csacsogni a mobilon. JA igen, az én csomagom mp alapú

2012. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Az a durva,hogy én flottás vagyok...mp alap szintén,családon belül ingyen beszélek,ingyen sms-ezek... és a percdíjam is 15 ft minden napszakban!! valami itt tuti nem stimmel, főelg azután,hogy amikor felhívtam az ügyfélszolgálatot,egyből mondták,hogy ezt a papírt kell vinni a bíróságra...azt gondoltuk ki,hogy barátom részletes híváslistáját kikéjük,és összehasonlítjuk..persze a fogadott híváslitát nem adják ki..ki van ez találva..
2012. szept. 25. 14:54
 14/24 anonim válasza:

Az utóbbi 3 hónapban nekem is elég hamar elfogy a kártyámról a pénz.. Számlás-feltöltőkártyás vagyok, 1-jén 1700 ft-tal kezdem, ha elfogy, akkor feltölthetem.


Elég volt ez az 1700 ft egész hónapra, most meg lemegy 10 nap alatt. És nem beszélek többet, nem írok több sms-t, mobilnet pedig nem vehet le pénzt, mert ha túllépem a 40 mb-ot, akkor sem számol fel költséget.

2012. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

10-es vagyok

A netet azért kérdeztem, mert ha mondjuk szoktál wifire csatlakozni telefonnal és arról netezel, esetleg az is benne van a pakliban, hogy utána nem megfelelően állítod le, és attól magasabb a számlád...

De azért ez az emelkedés durva...én biztos, hogy nem hagynám ennyiben! Főleg, hogy itt másoknak is van problémájuk ezzel...

2012. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
egyszer eltünt vagy 500ft a feltöltőkártyáról. Se net se sms se telefonálás nem volt. Felhívtam őket, nem tudtak mit mondani. Én igen:D nem azért töltöm fel, hogy lenyúlják a zsetont. Ez már vagy 4 éve volt. Mondtam köszi, megyek más szolgáltatóhoz. Nah akkor már visszavett az ügyfeles hogy biztos véletlen hívás blabla. Hiába mondtam a telefon 30 napig visszamenőleg minden egyes forgalmat rögzít és naponta lekérem az egyenlegem! Ezt azóta is. Ingyen van! Többet nem tünt el pénz csak úgy!
2012. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem is. Eddig 6000 ft volt a számlám. A telefonadó óta 9-10 ezer, pedig nemhogy többet, hanem kevesebbet telefonálok/sms-ezek/netezek (nem okostelefon, csak facebookozni szoktam, ha fontos). Egyébként a kék szolgáltatónál vagyok.
2012. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
undorítóak..és a szomorú,h megtehetik..senki nem fog multikkal pereskedni...
2012. szept. 25. 15:20
 19/24 anonim válasza:
Válts mindenképp szolgáltatót:(
2012. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 kovpet válasza:

"hajnali 1-től 7-ig beszéltem egy számmal, miközben én külföldön voltam és apáméknál volt a telefonom bekapcsolva."


Ez nekem így azért elég egyértelmű :)


Okostelefonod van? Keress valami appot, ami TITOKBAN logolja a hívásokat, esetleg rögzíti is azokat. Még jobb, ha nem a telefonon tárolja ezeket az adatokat, hogy ne lehessen törölni.

2012. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!