Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót vegyek a férjemne...

Milyen telót vegyek a férjemnek a 25ik szülinapjára?

Figyelt kérdés

Csak nokia jöhet számításba. A kinézete legyen fiatalos, nem olyan komoly. Ő wifi-st szeretne, én viszont jobban szeretném ha gps lenne benne, mert az enyémbe van... És ugye ő szereti használni. Annyira azért ne legyen túl drága, a független ára olyan max. 80.000.

Ja, és ami még fontos, hogy az elő/hátlapja ne legyen fényes, mert útálja ha mázgás, újjlenyomatos (az előzője ilyen volt).

Köszi


2009. aug. 14. 15:16
 1/8 anonim válasza:

[link]

Szerintem ez nem rossz és 55.000 Forintért már láttam.

2009. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kipuhatolnám, melyik telefon tetszik neki, hátha már kinézett magának valamilyet és totális csalódás lesz, ha nem olyat kap ajándékba...


Menjetek el sétálni, mobilboltok kirakatainál remek alkalom nyílik rá, hogy trükkösen kiszedd belőle, van-e olyan mobil, aminek örülne?... :D

2009. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nekem nokia 6220c-m van, lilába. Ez nagyon bejön neki, de még egy lila nem kell a családba, feketébe meg nem tetszik neki a szine. Előlapot cserélni pedig nem lehet, mert a kamos része nem jár a szines előlappal, így annak feketének kéne maradnia. Az meg csúnyácska. Gyárilag csak lila és fekete van :(.

Szóval valami ilyesmi jönne be neki.

Nem tudom bolthoz vinni, elég bukó lenne hogy minek sétálunk oda.

2009. aug. 14. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nokia E71 :) Nekem E63 van, az a nőiesebb változata, és van benne WiFi
2009. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nokia 6700? Wifizni azt hiszem nem tud, de van benne GPS és nagyon luxusosan néz ki. Igaz ennek is csilivili háza van ami gyüjtögeti az újlenyomatokat, de hát ezvan. Akkor esetleg a Nokia N95, az nagyjábol ugyanez, csak inkább komoly a megjelenése minthogy fiatalos, de ezt mindenki döntse el maga. De legalább müanyag borítása van.
2009. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szülinapra 80 e ft-os ajándék?! nem fogadsz örökbe? :D
2009. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt a 6700c-t megnézem élőben. Képen jól néz ki.
2009. aug. 14. 17:07
 8/8 anonim válasza:
N51-est
2009. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!