Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kimosta anya az érintős...

Rádi tamara kérdése:

Kimosta anya az érintős telómat, egy Samsung s5230 fog működni, ha megszárad? O.o Itt egy kép.

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 15. 15:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
Szervizben nagy valószínűséggel megtudják oldani.
2012. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
37%

Tedd be a mikróba egy 3 percre, de kikapcsolva!

Még az első szikra előtt vedd ki!

2012. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Conykevin

Még jó, hogy ki volt kapcsolva a telefonja!

Biztos megüti különben az áram!

Szerencséje volt!

2012. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
legközelebb aksi nélkül mosd ki, ha nincs fszültség alatt akkor elméletileg nem károsodik annyira:D de így k.o.
2012. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Centrifuga...sok víz..kétséges a túlélés.. :/
2012. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Gerybeetle válasza:

Minden vízbe került telefonnál 50-50% a túlélés esélye. Akksit azonnal ki kell szedni, mert tönkrevághatja. Szervizben alkohollal kimossák, és ha a szívedhez nőtt, vagy fontos adatok vannak rajta érdemes rákölteni a pénzt, ugyanakkor szerintem nem gazdaságos a javítása semmiképp. MIKRÓT FELEJTSD EL, NAGYON NAGY BAROMSÁG! Nem 3 perc, 3 másodperc alatt tönkreteszi, ha még működőképes.

Fontos, hogy minél előbb eljusson szervizbe, mert a víz folyamatosan dolgozik benne, korrodál, és beszivárog, és ezen nem segít egy egyszerű kiszáradás.


Beázott telefon esetében nincs rá garancia, ha életre is lehet kelteni, hogy 2-3 nap, vagy hét, vagy hónap múlva megint meghal. Csak az adatok miatt érdemes vele foglalkozni, de ezt meg csak te tudod.

2012. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én mostam már ki telefont ráadásul ugyan ilyet.(Samsung s5230)

Szóval először is napokig be se tudtam kapcsolni nem csinált semmit. pedig ki tettem napra sokat.(ez nyáron volt)

már feladtam aztán 3 nap múlva már be tudtam kapcsolni de csak sima fehér kép volt.azóta is azt olyan....

2012. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
így már én is jártam nekem 1 hét alatt kiszáradt és utánna ugyanúgy működött
2012. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer beleejtettem a telómat a wc-be, eleinte nem működött de 2 nap múlva kiszáradt és működött csak minden nap kellett tölteni mert vmi rövidzárlat lett benne ami állandóan szívja az akkut.Ez a Nokia N70 volt de ennél a telónál amit írtál reménytelen, mert már alapből szar.Ha valami fontos adat volt rajta akkor érdemes rákölteni de ha nem aakor inkább vegyél egy másikat mert enek már kaputt.
2012. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Rakd bele egy kalap szarba, és az kiszárítsa(nem kamu, nekem is sikerült).
2013. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!