Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S, új telefont akarok...

Asdasd1125 kérdése:

S. O. S, új telefont akarok venni, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Légyszi írjátok le a telefonotok nevét (lehetőleg T-Mobile-os telefon legyen) és hogy miért szeretitek, mi a hátránya/mit nem szerettek benn. Új telefont szeretnék venni.

Köszi



2012. nov. 24. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb megmondani hogy mennyi a keret és mik az elvárásaid a telóval szemben?
2012. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kristóf??
2012. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Legyen rajta wifi,érintő képernyős(okosteló),Keretek: 0-35.000 max. 40E ! Szép képet csináljon,ne legyen lassú. :)
2012. nov. 24. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Tipo. Ennyiért jobbat nem kapsz.
2012. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Asszem rossz kategória. [:
2012. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még egy kicsit rászánsz, megvan az U. Szép képek, jó telefon. Nekem a nagytestvére van(P), és a mostani Sonyt csak ajánlani tudom.

A tipo kamerája csak 3.2-es a tárhelye kb. 1.5 GB. Szerintem ez nem éri meg, akkor inkább vegyél más típusút.

2012. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!