Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy nokia lumia...

Szeretnék egy nokia lumia 800-at mi a véleményetek a telefonról? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Olvastam sok helyen hogy van olyan lehetőség , hogy x hónapon keresztül fizetek egy összeget

Viszont én nem szeretnék előfizetéses lenni mert akkor tuti hogy még többet kellene fizetnem mivel nem tudnám megállni hogy ne telefonáljak ha van valami

Tehát lehet olyat hogy csak a telefon részletét fizetem és közben nem vagyok előfizetéses?


2012. nov. 27. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg egy áruházból áruhitelre függetlenül meg tudnád venni. De szolgáltatónál esélytelen előfizetés nélkül részletre venni telefont.

Amúgy nem rossz telefon.

2012. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem

igen annak tűnik csak az az egy zavar hogy nem lehet küldeni sem fogadni bluetooth-al és azt is olvastam hogy elég bonyolult rá leszedni dolgokat..

2012. nov. 27. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz rá felrak dolgokat, csak meg kell szokni az új programot, van külön alkalmazás amivel lehet blútútozni. Szerintem megéri a pénzét mert nem hiszem hogy lesz olyan 50k lesz függetlenül. :)
2012. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem. köszönöm a válaszokat

nagyon szerelmes lettem ebbe a telefonba úgyhogy remélem ha megveszem minden rendben lesz vele :)

2012. nov. 27. 20:32
 5/5 anonim válasza:
Én imádom! Nemsokára jön rá a frissítés és a Bluetooth probléma orvosolva lesz. Mellesleg szerintem nem bonyolult rátenni dolgokat. El kell olvasni a felhasználókönyvet és ennyi. :)
2012. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!